Kursy języka polskiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się polskiego?

W Profi-Lingua kursy przygotowujące do matury z języka polskiego rozpoczynają się już w październiku. Chcemy, żebyś miał wystarczająco dużo czasu na naukę i opanowanie wszystkich umiejętności, które pojawią się na majowym egzaminie: czytania, pisania, rozumienia języka polskiego ze słuchu oraz sprawnego formułowania wypowiedzi ustnej. Z nami pewniej podejdziesz do napisania testu i z pewnością uzyskasz wysoki wynik.

Kurs języka polskiego dla młodzieży i dorosłych matura

Jeżeli marzysz o wysokim wyniku matury z niderlandzkiego, to pamiętaj, że sama znajomość języka nie wystarcza. Dlatego, nasi nauczyciele mają na celu podszkolić Cię również z technik egzaminacyjnych niezbędnych do prawidłowego rozwiązywania zadań. Zajęcia odbywają się w trybie grupowym oraz indywidualnym, dzięki czemu możemy dopasować naszą ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego matura?

Dzięki profesjonalnej nauce w naszej szkole, wysoki wynik z języka polskiego stanie się jak najbardziej możliwy. Dzięki temu, bez problemu dostaniesz się na wymarzone studia w Polsce. A nic tak pozytywnie nie buduje pewności siebie, jak samorealizacja. Pozwól nam spełnić Twoje marzenia i zainwestuj we własny rozwój!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe