Nauka języka polskiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się polskiego w wakacje?

Umiejętność posługiwania się językiem kraju, w którym się obecnie przebywa to niezwykle duże ułatwienie. Zapewnia komfort i dodaje pewności siebie. Jeżeli nie masz czasu na naukę języka polskiego w ciągu roku szkolnego, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że możesz już w miesiąc nauczyć się podstaw pisowni i gramatyki. Jeżeli zdecydowałeś się na życie w Polsce, wiesz zapewne, że znajomość języka angielskiego nie wszędzie jest na dobrym poziomie. Z pewnością ucząc się polskiego zyskasz sobie szacunek tutejszych mieszkańców, którzy doskonale wiedzą jak ciężka jest przeprawa przez naszą gramatykę.

Wakacyjny kurs języka polskiego dla młodzieży

ProfiLingua oferuje dwa typy kursu wakacyjnego. Ekspresowy – pozwoli Ci przyswoić jeden semestr w jeden miesiąc oraz dwumiesięczny, dzięki któremu opanujesz roczny materiał w zaledwie osiem tygodni! To wszystko jest możliwe a udowadniają to nasi wakacyjni kursanci, którzy widząc w szybkim czasie rezultaty z ochotą podejmują się intensywnej nauki. Jeżeli chcesz jednak możliwie jak najbardziej dopasować godziny zajęć do swojego grafika, oferujemy również kurs indywidualny. Twoje postępy monitorujemy na bieżąco i w każdej chwili służymy pomocą.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka polskiego?

Udział w kursie wakacyjnym to niepowtarzalna okazja, by w krótkim czasie wznieść się wyżej w języku polskim. Jest przeznaczony dla ludzi, którzy planują rozpoczęcie nauki lub pracy w Polsce i potrzebują nadrobić zaległości lub uzyskać podstawy z języka ułatwiające komunikację. Na naszym kursie wakacyjnym zapoznamy Cię z podstawowym słownictwem i zasadami gramatyki, dzięki czemu łatwiej będzie Ci rozpocząć komunikację z innymi. Już po pierwszej lekcji będziesz w stanie powiedzieć o sobie parę zdań i zapytać rozmówcę podstawowe informacje. Lekcje skonstruowane są w taki sposób, by już kilku pierwszych spotkaniach zauważyć rezultaty, a to z kolei bardzo motywuje do dalszej pracy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe