Nauka języka portugalskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego?

Portugalia nie należy do największych krajów, ale z pewnością wyróżnia ją kultura i podejście do życia jej mieszkańców. Mimo, iż portugalski jest powszechnie używany, niewielki procent ludzi decyduje się na jego naukę. To Twoja szansa by wyróżnić się z tłumu i zyskać oryginalną umiejętność. Dodatkowo, znalezienie pracy i odnalezienie w nowej społeczności w przypadku przeprowadzki jest o wiele łatwiejsze, kiedy potrafisz władać miejscowym językiem. I choć nauka nowego języka jest nie lada wyzwaniem, satysfakcja i radość jaką odczujesz po ukończeniu kursu jest tego warta.

Kurs języka portugalskiego dla dorosłych

Zapraszamy do zapisów na kurs języka portugalskiego zarówno początkujących, jak i średniozaawansowanych i zaawansowanych. Poprzez starannie przygotowany test rekrutacyjny dobierzemy Cię do odpowiedniej grupy dla dorosłych, gdzie wspólnie zmierzycie się z językiem portugalskim.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego dla dorosłych?

Przede wszystkim umiejętność władania językiem bez barier, w każdej sytuacji. Dodatkowo, zyskasz również podstawową wiedzę z dziedziny historii i kultury Portugalii, która należy do jednej z piękniejszych w Europie. Nie zapominaj oczywiście o Brazylii, która jest jednym z największych państw świata, a w której również mówi się po portugalsku! Uczestnicząc w kursie poznasz wartościowe osoby, zbudujesz pewność siebie i zyskasz satysfakcję z samorealizacji.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe