Nauka języka portugalskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego?

Dzięki nieograniczonym możliwościom naszej szkoły, Twoje dziecko może już dziś zacząć naukę języka portugalskiego od podstaw. Nasza doświadczona kadra to przede wszystkim ludzie z powołaniem, którzy stosując kreatywne metody edukacyjne sprawią, że nauka portugalskiego stanie się łatwa, szybka i przyjemna. Zapisując swoje dziecko na kurs języka portugalskiego nie tylko wpłyniesz pozytywnie na jego rozwój, ale również zapewnisz pewniejszą przyszłość.

Kurs języka portugalskiego dla dzieci

Nauka języka portugalskiego w naszej szkole jest bardzo ciekawym doświadczeniem. Lekcje dla najmłodszych prowadzone są w atmosferze dobrej zabawy, a stosując ruch, muzykę i tablice interaktywne sprawimy, że z radością będzie chciało przychodzić na zajęcia. Dla nieco starszych dzieci prowadzimy kursy, gdzie dużą rolę odgrywa pisanie i czytanie, a kursanci „nieświadomie” i w przyjaznej atmosferze rozwijają swoje umiejętności.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego dla dzieci?

Stosując metodę komunikatywną nauczymy Twoje dziecko stosować język w praktyce, dzięki czemu poćwiczy poprawną wymowę, pozna nowe słowa i zapozna się z językiem. Poprzez ćwiczenia dialogowe, recytowanie wierszyków oraz wspólne gry i zabawy nawiąże nowe znajomości i zbuduje pewność siebie. W kreatywny i przyjemny sposób posiądzie nową umiejętność jaką jest język portugalski, za co z pewnością podziękuje Ci w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe