Nauka języka portugalskiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego?

Olá! Nauka języka poszerza horyzonty, kształtując jednocześnie świadomość społeczną i kulturową. Biorąc pod uwagę ograniczony czas, który będziesz mógł poświęcić na naukę języka, im wcześniej zaczniesz tym większa szansa na perfekcyjne opanowanie go jeszcze w młodym wieku. A dlaczego portugalski? Bo to piękny i egzotyczny język, który wyróżni Cię spośród innych oraz otworzy przed Tobą nowe horyzonty! Znając język możesz wybrać się do kraju pochodzenia Cristiano Ronaldo i Nelly Furdato, a podróż ta będzie na pewno o wiele bardziej wartościowa.

Kurs języka portugalskiego dla młodzieży

W naszej szkole prowadzimy trzy grupy językowe o różnym stopniu zaawansowania. Możesz dzięki temu rozpocząć naukę od podstaw lub kontynuować na wyższym poziomie. Grupy zawierają maksymalnie 12 osób, przez co z pewnością nauczyciel poświęci Ci więcej czasu niż w przypadku nauki w szkole. Dodatkowo oferujemy indywidualne konsultacje oraz warsztaty powtórkowe, gdyby tylko coś sprawiało Ci większy problem. Nasz kadra profesjonalnych lektorów ma na celu praktyczną i przyjemną naukę języka w przyjaznej atmosferze.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego dla młodzieży?

Uczestnictwo w kursie dla młodzieży zapewni Ci pożądaną wiedzę i umiejętność praktycznego posługiwania się językiem w codziennym życiu. Będziesz mógł rozmawiać z innymi o swoich uczuciach, emocjach, planach na przyszłość i zainteresowaniach w języku portugalskim. Dodatkowo, poznając język uczysz się jednocześnie o kulturze krajów portugalskojęzycznych jak Portugalia czy Brazylia. Wpłynie to korzystnie na Twój rozwój, samoocenę a pracując w grupie również na Twoją pewność siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe