Nauka języka portugalskiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego indywidualnie?

Język hiszpański robi się już coraz bardziej powszechny, od kiedy w programie wybranych szkół można się go uczyć. Pracodawcy, szukając potencjalnych pracowników zwracają uwagę na oryginalne umiejętności. Jedną z nich jest nauka niszowego języka. Zainwestuj w siebie i postaw na indywidualny kurs portugalskiego w ProfiLingua. Dzięki temu, zyskasz nie tylko umiejętność posługiwania się językiem, ale również pełną uwagę lektora.

Kurs języka portugalskiego indywidualnie

Kurs języka portugalskiego indywidualnie, powstał z myślą o osobach, które mają dużo obowiązków i ciężko im się dopasować do planu zajęć grupowych. W tym przypadku, to Ty wybierzesz czas i miejsce spotkań! Masz możliwość zdecydować również, czy chcesz się uczyć z lektorem, czy może native speakerem. A żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci naukę, masz możliwość wybrać zagadnienia poruszane podczas kursu. W zależności czy chcesz znać portugalski potoczny, czy może biznesowy – oferujemy kursy podstawowe oraz kursy dla firm. Wszystko z myślą o Twojej przyszłości.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego indywidualnie?

Kurs portugalskiego indywidualnie to niepowtarzalna szansa na przyswojenie słownictwa i zwrotów z wybranej przez Ciebie dziedziny życia. W kursie dla firm poznasz specjalistyczną terminologię branżową, a podczas podstawowej nauki nauczysz się komunikować w języku portugalskim w życiu codziennym. Pokonanie bariery językowej zbuduje tym samym Twoją pewność siebie i satysfakcję z samorealizacji!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe