Nauka języka portugalskiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w wakacje?

Lato sprzyja nauce języków, a zwłaszcza takich, które kojarzą nam się ze słońcem i wysoką temperaturą. Jeżeli w ciągu roku szkolnego nie udało Ci się wygospodarować czasu na naukę języka, a jest to Twoim marzeniem od dawna – wybierz kurs wakacyjny! Nie tylko zyskasz pożądaną wiedzę i umiejętności w błyskawicznym tempie, ale również aktywnie i kreatywnie spędzisz lato. Język portugalski jest wciąż językiem niszowym i oryginalnym, dlatego jego umiejętność z pewnością przyda Ci się w przyszłości i wyróżni spośród innych.

Wakacyjny kurs języka portugalskiego

W trakcie miesiąca intensywnej nauki realizujemy program odpowiadający jednemu semestrowi kursu standardowego, dzięki czemu po upływie 4 tygodni możesz kontynuować naukę na wyższym poziomie. Tak samo w przypadku drugiej oferty – „2 poziomy w 2 miesiące”. Jak sama nazwa wskazuje, opanujesz roczny materiał w zaledwie 8 tygodni! W ProfiLingua, nasi lektorzy, a przede wszystkim kursanci niejednokrotnie udowodnili, że to możliwe. Poprzez nieustanne monitorowanie postępów w nauce native speakerzy mogą od razu reagować i pomagać pokonywać przeszkody językowe w poszczególnych zagadnieniach.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka portugalskiego?

Nauczysz się posługiwać językiem bez barier i zyskasz podstawę, która umożliwi Ci dalsze studiowanie języka na wyższym poziomie. Dodatkowo, udowodnisz przed samym sobą, że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych i tym samym, z łatwością podejmiesz się kolejnych wyzwań. Dzięki podróże do krajów portugalskojęzycznych staną się o wiele bardziej wartościowe. Nie zapominaj też o tym, jak wpłynie to na Twoją pewność siebie! Z nami możesz już dziś podjąć się wyzwania, jakim jest intensywna nauka, która prowadzi do osiągnięcia wymarzonych rezultatów.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe