Nauka języka rosyjskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego?

Od kilku lat język rosyjski, dawniej nielubiany, obecnie powraca do łask. Jest zdecydowanie najbardziej popularnym językiem słowiańskim, którym posługuje się aż 300 mln ludzi. Jeżeli chcesz rozpocząć działalność biznesową na Wschodzie, znajomość języka rosyjskiego jest niemal wskazana. W parze z nauką samego języka idzie również nowy alfabet – cyrylica, która jest używana w innych językach słowiańskich takich jak ukraiński, białoruski, serbski i wiele innych. A jeżeli chcesz wyróżnić się na tle innych ludzi, znających wyłącznie język angielski – masz niepowtarzalną okazję.

Kurs języka rosyjskiego dla dorosłych

W zależności od stopnia Twoich umiejętności, zostaniesz przydzielona/ny do jednej z grup, o różnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu dopasujemy metody edukacji specjalnie do Twoich potrzeb. Nasza kadra profesjonalnych lektorów to przede wszystkim ludzie z pasją, dla których największym celem jest praktyczna i przyjemna nauka języka obcego. Gwarantujemy, że udział w kursie będzie niezwykle interesującym i wartościowym doświadczeniem, które zostanie również zwieńczone specjalnym certyfikatem. A jeżeli lubisz wyzwania, możesz przystąpić do międzynarodowych egzaminów i sprawdzić swoje umiejętności na tle ludzi z całego świata.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego dla dorosłych?

Kurs języka rosyjskiego nie tylko pozwoli Ci zdobyć pożądaną wiedzę i umiejętności, ale również zbuduje Twoją pewność siebie. Wraz z ukończeniem kursu poczujesz satysfakcję związaną z samorealizacji, a to niezwykle budujące doświadczenie. Stosowana przez naszych nauczycieli metoda nauczania komunikatywnego to nie tylko świetny sposób by poznać praktyczne użycie języka, ale również nawiązać nowe znajomości. Dodatkowo, podczas kursu zapoznasz się z historią i kulturą Rosji i krajów słowiańskich, dzięki czemu podróż na Wschód będzie zdecydowanie bardziej wartościowa.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe