Nauka języka rosyjskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego?

Umożliwiamy naukę języka rosyjskiego od podstaw lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Nasza kadra to nie tylko doświadczeni nauczyciele, ale przede wszystkim ludzie z pasją. Zapisując swoje dziecko na kurs języka rosyjskiego sprawisz, że w łatwy i przyjemny sposób nabędzie nową umiejętność, która zdecydowanie przyda się w przyszłości.

Kurs języka rosyjskiego dla dzieci

Nauka języka rosyjskiego jest niesamowitym przeżyciem, a w przypadku kursu dla dzieci – wspaniałą zabawą. Możesz zapisać swoje dziecko bez względu na wiek i poziom umiejętności. Wspólnie dostosujemy najlepszą ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb. Sprawdź jak prezentują się lekcje dla maluchów, gdzie stosując dużo czynności ruchowych, muzyki i wykorzystując tablice interaktywne zachęcamy do nauki języka. Dla nieco starszych dzieci prowadzimy kursy, gdzie dużą rolę odgrywa pisanie i czytanie, a kursanci „nieświadomie” i w miłej atmosferze polepszają swoje umiejętności.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego dla dzieci?

Podczas zajęć stopniowo zbudujemy pewność siebie u Twojego dziecka. Stosujemy skuteczną metodę komunikatywną, polegającą na nauce języka w praktyce. Dzięki temu dzieci poznają nowe słowa i zapoznają się z językiem, oraz ćwiczą poprawną wymowę. Twoje dziecko pozna wiele innych dzieci, które również chcą nauczyć się czegoś nowego, oraz kreatywnie spędzi czas, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Nauka języka rosyjskiego to coś, za co na pewno podziękuję Ci w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe