Nauka języka rosyjskiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego indywidualnie?

Ten szlachetny, kiedyś nielubiany język w tej chwili wraca do łask. Jest stanowczo najpowszechniejszym językiem słowiańskim, którym włada aż 300 mln ludzi. Jeśli chcesz rozpocząć działalność gospodarczą na Wschodzie, prędzej czy później zajdzie potrzeba nauki języka. Jeżeli chcesz odznaczyć się na tle innych, którzy znają wyłącznie język angielski – masz jedyną w swoim rodzaju okazję by to zrobić. A jeżeli nie lubisz zajęć grupowych, lub po prostu nie możesz dostosować swojego grafiku do planu zajęć – kurs indywidualny jest znakomitym rozwiązaniem.

Kurs języka rosyjskiego indywidualnie

Indywidualny kurs rosyjskiego, to spotkania z lektorem face to face. Na lekcjach stosujemy głównie metodę komunikatywną i rozwijamy wszystkie ważne umiejętności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie w języku rosyjskim. Jako że cała uwaga pedagoga skupia się na jednym słuchaczu, formuła ta sprzyja przełamaniu bariery językowej i wysokiej skuteczności zajęć. Uczysz się tego, czego potrzebujesz, wtedy kiedy masz czas i gdzie chcesz! Nauka języka rosyjskiego nigdy nie była prostsza.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego indywidualnie?

Pierwsze widoczne postępy pojawią się już po miesiącu spotkań, albo nawet szybciej. Zyskasz tym samym wiedzę i umiejętności posługiwania się językiem rosyjskim w codziennym życiu. Wraz z końcem kursu otrzymasz certyfikat, który da Ci ogromną satysfakcję i możliwość zaimponowania zarówno sobie, jak i innym. Podczas kursu zaznajomisz się z historią i kulturą Rosji i krajów słowiańskich, dzięki czemu podróże na Wschód będą wartościowe i przyjemne.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe