Kursy języka rosyjskiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego?

Na pewno znasz takie sytuacje, w których umiesz perfekcyjnie gramatykę i słownictwo, ale w momencie rozmowy z obcokrajowcem nagle brakuje Ci słów. Zaczynasz się stresować i w efekcie nie jesteś w stanie sklecić nawet prostego zdania. Nie przejmuj się, to częste zjawisko nazywane barierą językową, bardzo często spotyka nawet najlepszych uczniów. Z pomocą śpieszy kurs konwersacyjny języka rosyjskiego, który przełamie Twoją blokadę i nauczy posługiwać się językiem w życiu codziennym.

Kurs języka rosyjskiego konwersacyjnego

Masz napięty grafik zajęć? Dopasujemy nasze lekcje specjalnie dla Ciebie. Boisz się pracować w grupie? Przygotujemy kurs indywidualny! A wszystko po to, by skutecznie nauczyć Cię swobody językowej i przełamać bariery w porozumiewaniu się. Kurs konwersacyjny to przede wszystkim rozmowa o wszystkim, na co masz ochotę. Poruszamy kwestie bieżących wydarzeń, rozmawiamy o naszych planach, marzeniach i opiniach, rosyjskiej kulturze i nie tylko! Czy można sobie wyobrazić przyjemniejszą naukę języka niż poprzez swobodną rozmowę?


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego konwersacyjnego?

Mówienie i słuchanie to najlepsza metoda nauki obcego języka. Zajęcia z konwersacji dają możliwość podążania pierwotną ścieżką nauki, którą nauczyliśmy się władać językiem ojczystym. Konwersacje polepszą Twoją wymowę i płynność w wypowiadaniu się, a poprzez wyłapywanie nawet najdrobniejszych błędów zyskasz szansę na perfekcyjność językową. Wyrobisz sobie pewne nawyki językowe, co sprawi, że w przyszłości niestraszna będzie Ci rozmowa w języku rosyjskim nawet z przypadkowym przechodniem.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe