Kursy językowe standardowe

Dlaczego warto zapisać się na kurs standardowy?

Już od jakiegoś czasu rozważasz naukę języka obcego, lecz brakowało Ci motywacji, samozaparcia lub czasu wolnego? A może chcesz zainwestować w przyszłość Twojego dziecka i zapisać go do renomowanej szkoły językowej, lecz jeszcze nie wiesz której? Na ratunek śpieszy szkoła językowa ProfiLingua, która dokonała wszelkich starań by dostosować ofertę do Twoich potrzeb!

Kursy standardowe dla każdej grupy wiekowej

Standardowy kurs języka obcego w ProfiLingua, został przygotowany w oparciu o autorskie metody nauczania: PROFI – dla dorosłych oraz SMILE – dla najmłodszych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakie są najlepsze sposoby na szybką i przyjemną naukę języka obcego. W naszej szkole kładziemy nacisk na praktyczną naukę języka, która pozwoli na widoczne postępy już po kilku pierwszych spotkaniach.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Kursy językowe w grupach

Zajęcia odbywają się w maksymalnie 12-osobowych grupach. Dzięki temu lektorzy, czy native speakerzy mogą poświęcić każdemu kursantowi odpowiedni czas i uwagę, by wyłapać odpowiednio szybko ewentualne przeszkody i wspólnie przełamać barierę językową. Cenimy sobie Twój czas, dlatego staramy się jak najlepiej dostosować grafik zajęć, by nawet bardzo zapracowana osoba mogła pozwolić sobie na naukę w naszej szkole.

Jednak kurs standardowy to coś więcej, niż tylko klasyczne lekcje języka. Decydując się na wzięcie udziału, zyskujesz również możliwość uczestnictwa w warsztatach językowych, w każdej chwili możesz przyjść na konsultacje 1:1 z nauczycielem, który regularnie weryfikuje Twoje postępy. Jeżeli nie boisz się wyzwań, umożliwiamy przystąpienie do międzynarodowych egzaminów językowych, a całość zwieńczona zostaje wartościowym certyfikatem, którym można wzbogacić CV.

Nauka języka obcego nigdy nie była przyjemniejsza, a efekty bardziej satysfakcjonujące niż w ProfiLingua. Zainwestuj we własny rozwój i już dziś rozpocznij przygodę z językiem obcym w naszej szkole!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe