Nauka języka szwedzkiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego?

Jeżeli planujesz przeprowadzkę, lub rozpoczęcie działalności w jednym z najszczęśliwszych narodów na Ziemi, jak najszybciej powinieneś rozpocząć naukę języka szwedzkiego. Posługując się biegle tak niszowym językiem zyskasz dodatkowe plusy na rynku pracy i wyróżnisz na tle innych. To nie tylko wzbogaci Twoje CV ale również zaimponuje potencjalnym pracodawcom czy kontrahentom. Znając szwedzki, możesz również częściowo dogadać się z Norwegami i Duńczykami. Szwecja to również niezwykły kraj pod względem biznesu, ponieważ niezliczona ilość znanych marek takich jak H&M, Electrolux, IKEA czy Volvo pochodzi właśnie stamtąd.

Kurs języka szwedzkiego dla dorosłych

Język szwedzki może być wyzwaniem, więc jeżeli lubisz wysoko stawiać poprzeczkę, to ten język będzie idealny dla Ciebie. Możesz rozpocząć naukę od podstaw, lub kontynuować ją na wyższym poziomie. Dzięki temu sprawdzisz swoje możliwości, również na tle innych poprzez uczestnictwo w egzaminach międzynarodowych. Celem naszych profesjonalnych lektorów jest skuteczna i przede wszystkim przyjemna nauka języka, którą dopasują specjalnie do Twoich potrzeb.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego dla dorosłych?

Uczestnicząc w kursie nie tylko nauczysz się posługiwać językiem w codziennych sytuacjach. Poszerzysz też swoją wiedzę z zakresu historii i kultury Szwecji, oraz całej Skandynawii, a nie podlega wątpliwości fakt, że północ Europy to jeden z bardziej intrygujących regionów. Zapis na kurs równa się również poznaniu nowych ludzi, z którymi możesz wspólnie dzielić pasję do nauki języka. Uczestnictwo w kursie dla dorosłych to z pewnością bogate i wartościowe doświadczenie, które zbuduje Twoją pewność siebie i pozytywnie wpłynie na Twoją samoocenę.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe