Nauka języka szwedzkiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego?

Proponujemy zarówno naukę języka szwedzkiego od zera, jak i kontynuację nauki wyższego stopnia. Nasi profesjonalni speakerzy posiadają wiedzę i materiały pomocnicze, a przede wszystkim chęć nauki w prosty i przyjemny sposób. Poprzez zapisanie swojego dziecka na kurs języka szwedzkiego nie tylko polepszysz jego umiejętności, ale również wpłyniesz pozytywnie na jego rozwój i przyszłość.

Kurs języka szwedzkiego dla dzieci

Nauka języka szwedzkiego jest wspaniałym doświadczeniem, a w przypadku kursu dla dzieci – dobrą zabawą. Możesz zapisać dziecko w każdym wieku i wspólnie z nami wybrać najlepszą metodę nauki, proporcjonalną do jego umiejętności. W zależności od wieku prowadzimy zajęcia oparte na magicznej atmosferze tańca, gier oraz zabaw, które nie tylko pozytywnie wpłyną na rozwój dziecka, ale również zachęcą do dalszej nauki.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego dla dzieci?

Zbudujemy pewność Twojego dziecka poprzez metodę komunikatywną. Polega ona na nauce języka w praktyce, która pozwala ćwiczyć wymowę, zaznajomić z językiem oraz poprawić zdolności komunikacyjne. Twoje dziecko nawiąże nowe znajomości oraz będzie miało możliwość kreatywnego spędzania czasu, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Nauka języka szwedzkiego zapewni Twojemu dziecku oryginalną zdolność, którą doceni w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe