Nauka języka szwedzkiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego?

Hej! Jeżeli jesteś fanem książek wspaniałej pisarki Astrid Lindgren, to może chciałbyś zmierzyć się z nauką języka szwedzkiego, czyli kraju jej pochodzenia? Taka umiejętność z pewnością zaimponuje znajomym, a Tobie zapewni pewniejszą przyszłość. Warto jest uczyć się języków jak najwcześniej, bowiem przychodzi to łatwiej, a czas na naukę jest znacznie dłuższy. A ucząc się szwedzkiego, przy okazji możesz nauczyć się rozumieć duński i norweski. Czy wiedziałeś, że Szwedzi długo wyczekiwany piątek świętują na kanapie pod kocem, jedząc smakołyki i oglądając TV? Mają na to wszystko jedno określenie, „fredagsmys” a takiego słowotwórstwa jest w języku szwedzkim znacznie więcej.

Kurs języka szwedzkiego dla młodzieży

Kurs dla młodzieży jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 13 do 17 lat. W zależności od poziomu umiejętności, stworzyliśmy trzy grupy o różnym stopniu zaawansowania. Po przejściu rekrutacji, zostaniesz przydzielony do jednej z nich i będziesz mógł zacząć swoją przygodę z językiem szwedzkim. W razie jakichkolwiek trudności, nasi profesjonalni lektorzy służą indywidualną pomocą oraz organizują warsztaty z zagadnień, których nauka sprawi Ci więcej trudności. Poznanie języka nie tylko daje nowe możliwości, ale również wpływa na rozwój szarych komórek! To idealny sposób spędzania wolnego czasu po szkole – produktywnie i kreatywnie.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego dla młodzieży?

Po skończonym kursie otrzymasz specjalny certyfikat uczestnictwa oraz pożądaną wiedzę i umiejętności. Nauczysz się podstawowych zwrotów, słownictwa, gramatyki i nie tylko. Udział w kursie to również niepowtarzalna okazja by w przyjemny sposób nauczyć się historii danego kraju i zaznajomić z kulturą. Dowiesz się między innymi, że to Wikingowie jako pierwsi dotarli do Ameryki oraz w jaki sposób się to stało. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, która sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i budowaniu pewności siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe