Nauka języka szwedzkiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego indywidualnie?

Szwedzki należy do grupy języków germańskich, dlatego początkowo, kursantom sporą trudność sprawiają specyficzne, „charczące” dźwięki towarzyszące wymowie niektórych głosek. Nie jest językiem prostym, dlatego pracodawcy bardzo cenią sobie umiejętność posługiwania się nim. Kurs indywidualny, da Ci jedyną w swoim rodzaju okazję do nauki dykcji i trudniejszych wyrażeń, pod okiem profesjonalisty. Jeżeli nauka w grupie do tej pory nie dostarczyła wyczekanych rezultatów – rozpocznij kurs indywidualny z ProfiLingua!

Kurs języka szwedzkiego indywidualnie

Indywidualny kurs języka szwedzkiego to pakiet zajęć dostosowanych do Twoich potrzeb. Od Ciebie zależy, wybór lektora czy native speakera. Możesz liczyć na wieloletnie doświadczenie nauczycieli oraz ich wysokie kwalifikacje. Indywidualny kurs języka szwedzkiego, to lekcje w trybie face to face, które ułożymy wedle Twoich preferencji: to Ty określisz czas i miejsce spotkań, poziom nauczania i problematykę zajęć. Podczas kursu będziesz szlifował najważniejsze umiejętności, by móc swobodnie komunikować się w języku szwedzkim.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego indywidualnie?

Uczestnicząc w kursie nauczysz się władać językiem szwedzkim w codziennych sytuacjach. Poszerzysz swoją wiedzę z zakresu historii i kultury Szwecji, oraz całej Skandynawii, czyli najszczęśliwszego obszaru na całej kuli ziemskiej. Zapis na kurs to możliwość samorozwoju i inwestycji we własną przyszłość. Uczestnictwo w indywidualnym kursie stopniowo przełamie Twoją barierę językową i pozwoli na swobodną komunikację.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe