Kursy języka szwedzkiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego?

Nauka konwersacji różni się od nauki teorii tym, że polega na umiejętnym zastosowaniu języka szwedzkiego w życiu codziennym. Znajomość gramatyki czy podstawowych czasów nie wystarczy, ponieważ ważne jest aby wyrobić sobie konkretne nawyki i nauczyć płynnie prowadzić konwersację. Dzięki temu, zyskasz szansę na uczestnictwo w spontanicznej rozmowie o problemach codziennego życia i jeszcze lepiej przyswoisz język szwedzki.

Kurs języka szwedzkiego konwersacyjny

Jeżeli nie podoba Ci się typowa forma nauki języka, która polega na przyswajaniu gramatyki i słownictwa, to kurs konwersacyjny jest właśnie dla Ciebie. Poprzez luźną i spontaniczną rozmowę nasi specjaliści krok po kroku nauczą Cię swobody językowej i sprawią, że jednocześnie zaznajomisz się z językiem. Konwersacja to właśnie rozmowa, na wybrane przez Ciebie tematy. Grafik jest bardzo elastyczny, a zajęcia prowadzone grupowo lub indywidualnie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego konwersacyjnego?

Udział w kursie konwersacyjnym to jedyna w swoim rodzaju możliwość do zbudowania pewności siebie i szansa na uczestnictwo w zaimprowizowanej rozmowie. Dzięki kursowi, nie tylko poduczysz się języka szwedzkiego, ale również przygotujesz się na wykorzystanie go w praktyce. To wpłynie pozytywnie na Twój rozwój i zagwarantuje pewniejszą perspektywę na dalsze życie, zarówno w Polsce jak i za granicą. Certyfikat uczestnictwa w kursie to coś, co z pewnością uatrakcyjni Twoje cv i spowoduje, że urzeczywistnienie dalszych założeń będzie przychodziło coraz prościej. Nic tak nie podbudowuje samooceny jak widoczny progres, a w naszej szkole zauważysz go już po pierwszych kilku zajęciach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe