Nauka języka szwedzkiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w wakacje?

Wakacje sprzyjają nauce języków! Dlaczego? Ponieważ w słoneczną pogodę ludzie mają lepsze nastawienie do życia i są o wiele bardziej aktywni. Po zasłużonym odpoczynku warto wybrać się na wakacyjny kurs wybranego języka. Wpłynie to na szare komórki mózgowe i lepiej przyzwyczai Cię do powrotu do codzienności po skończonych wakacjach. A jeżeli chcesz nauczyć się języka niszowego, który jednocześnie jest bardzo pożądany na rynku pracy – postaw na szwedzki! Warto inwestować w języki skandynawskie, ponieważ pracodawcy zwrócą uwagę, że jesteś osobą pracowitą i nie boisz się wyzwań. A ze wszystkich języków Północy, szwedzki jest zdecydowanie najprzyjemniejszy w nauce.

Wakacyjny kurs języka szwedzkiego

Nasza oferta obejmuje dwa rodzaje kursu wakacyjnego, spośród których możesz wybrać ten najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Oferujemy tryb miesięczny, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie. Druga opcja to 2 poziomy w 2 miesiące. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni! Udowodnij, tak jak reszta naszych wakacyjnych kursantów, że wszystko jest możliwe.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka szwedzkiego?

W przyjemnej atmosferze, która sprzyja motywacji pozbędziesz się bariery językowej i stresu, który dotychczas towarzyszył Ci podczas rozmów po szwedzku. Nabierzesz pewności siebie i znacznie wzbogacisz słownictwo. Wakacyjne zajęcia prowadzą doświadczeni i kwalifikowani nauczyciele, którzy za cel obrali sobie efektywną naukę języka szwedzkiego. W zaledwie cztery tygodnie przyswoisz materiał, który w zwykłym trybie nauki omawiamy przez cały semestr. Liczne terminy zajęć pozwolą na dopasowanie kursu do planu dnia, nawet jeśli jesteś osobą pracującą. Dzięki temu, poczujesz ogromną radość i satysfakcję związaną z samorealizacją.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe