Nauka języka ukraińskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego?

Znajomość języków obcych jest podstawą dzisiejszych czasów. Sam angielski nie wystarczy, warto zatem rozważyć naukę drugiego, a najlepiej oryginalnego języka. Nic tak nie zrobi wrażenia na pracodawcy jak nietypowa umiejętność posługiwania się niszowym językiem. Ukraiński jest o wiele prostszy niż np. rosyjski, więc jeżeli nie możesz sobie pozwolić na pełne zanurzenie się w nauce języka, to znakomita alternatywa. Jest w aż 70% zbieżny z polskim, dzięki czemu szybko się go przyswaja. Dodatkowo, do niedawna języka ukraińskiego można było uczyć się tylko na profesjonalnych studiach wyższych. Wciąż niewiele szkół ma go w swojej ofercie. My jednak stawiamy na oryginalność i niszowość, dlatego w naszej szkole nauczysz się nawet tak niespotykanego języka.

Kurs języka ukraińskiego dla dorosłych

Uczestnictwo w kursie możesz rozpocząć od podstaw lub kontynuować naukę wyższego stopnia. Nasza profesjonalna kadra lektorów z pewnością zadba o to, by nauka była lekka i przyjemna. Po ukończeniu kursu otrzymasz specjalny certyfikat, który nie tylko zaimponuje pracodawcom i znajomym, ale przede wszystkim wpłynie na Twoją samoocenę.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego dla dorosłych?

Zyskujesz praktyczną umiejętność władania językiem w losowych i życiowych sytuacjach. Ale to nie wszystko! Pracując w grupie nawiążesz nowe znajomości i poprawisz komunikację interpersonalną. Nauka języka w grupie to niezwykle budujące doświadczenie, dzięki któremu wpłyniesz pozytywnie na swój rozwój i pewność siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe