Nauka języka ukraińskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego?

Znajomość języków obcych jest podstawą dzisiejszych czasów. Sam angielski nie wystarczy, warto zatem rozważyć naukę drugiego, a najlepiej oryginalnego języka. Nic tak nie zrobi wrażenia na pracodawcy jak nietypowa umiejętność posługiwania się niszowym językiem. Ukraiński jest o wiele prostszy niż np. rosyjski, więc jeżeli nie możesz sobie pozwolić na pełne zanurzenie się w nauce języka, to znakomita alternatywa. Jest w aż 70% zbieżny z polskim, dzięki czemu szybko się go przyswaja. Dodatkowo, do niedawna języka ukraińskiego można było uczyć się tylko na profesjonalnych studiach wyższych. Wciąż niewiele szkół ma go w swojej ofercie. My jednak stawiamy na oryginalność i niszowość, dlatego w naszej szkole nauczysz się nawet tak niespotykanego języka.

Kurs języka ukraińskiego dla dorosłych

Uczestnictwo w kursie możesz rozpocząć od podstaw lub kontynuować naukę wyższego stopnia. Nasza profesjonalna kadra lektorów z pewnością zadba o to, by nauka była lekka i przyjemna. Po ukończeniu kursu otrzymasz specjalny certyfikat, który nie tylko zaimponuje pracodawcom i znajomym, ale przede wszystkim wpłynie na Twoją samoocenę.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego dla dorosłych?

Zyskujesz praktyczną umiejętność władania językiem w losowych i życiowych sytuacjach. Ale to nie wszystko! Pracując w grupie nawiążesz nowe znajomości i poprawisz komunikację interpersonalną. Nauka języka w grupie to niezwykle budujące doświadczenie, dzięki któremu wpłyniesz pozytywnie na swój rozwój i pewność siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe