Nauka języka ukraińskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego?

Nie zwlekaj i jak najszybciej zacznij naukę języka ukraińskiego od podstaw, lub kontynuuj na wyższym poziomie. Zatrudniamy przede wszystkim ludzi z pasją, których głównym celem jest łatwa i przyjemna nauka języka. Zapisując swoje dziecko na kurs języka ukraińskiego nie tylko polepszysz jego umiejętności, ale również wpłyniesz pozytywnie na jego rozwój i przyszłość.

Kurs języka ukraińskiego dla dzieci

Nauka języka ukraińskiego to niezapomniane doświadczenie, a w przypadku kursu dla dzieci – dobra zabawa. Podejmujemy się nauki dzieci bez względu na wiek, starannie dopasowując naukę do ich potrzeb i umiejętności. Prowadzimy zajęcia stosując taniec, muzykę i tablice interaktywne. Dzięki temu zachęcamy maluchy do uczestnictwa w zajęciach, a te „nieświadomie” uczą się języka. Panuje u nas przyjazna atmosfera, która sprzyja nauce i rozwojowi.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego dla dzieci?

Podczas zajęć zbudujemy stopniowo pewność siebie u Twojego dziecka za pomocą efektywnej metody komunikatywnej. Polega ona na nauce języka w praktyce, dzięki czemu dzieci ćwiczą poprawną dykcję, poznają nowe słowa i zapoznają się z językiem. Twoje dziecko nie tylko nawiąże nowe znajomości, lecz także będzie miało możliwość spędzić czas w sposób kreatywny. Nauka języka ukraińskiego zapewni Twojemu dziecku oryginalną umiejętność, którą na pewno doceni w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe