Nauka języka ukraińskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego?

Nie zwlekaj i jak najszybciej zacznij naukę języka ukraińskiego od podstaw, lub kontynuuj na wyższym poziomie. Zatrudniamy przede wszystkim ludzi z pasją, których głównym celem jest łatwa i przyjemna nauka języka. Zapisując swoje dziecko na kurs języka ukraińskiego nie tylko polepszysz jego umiejętności, ale również wpłyniesz pozytywnie na jego rozwój i przyszłość.

Kurs języka ukraińskiego dla dzieci

Nauka języka ukraińskiego to niezapomniane doświadczenie, a w przypadku kursu dla dzieci – dobra zabawa. Podejmujemy się nauki dzieci bez względu na wiek, starannie dopasowując naukę do ich potrzeb i umiejętności. Prowadzimy zajęcia stosując taniec, muzykę i tablice interaktywne. Dzięki temu zachęcamy maluchy do uczestnictwa w zajęciach, a te „nieświadomie” uczą się języka. Panuje u nas przyjazna atmosfera, która sprzyja nauce i rozwojowi.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego dla dzieci?

Podczas zajęć zbudujemy stopniowo pewność siebie u Twojego dziecka za pomocą efektywnej metody komunikatywnej. Polega ona na nauce języka w praktyce, dzięki czemu dzieci ćwiczą poprawną dykcję, poznają nowe słowa i zapoznają się z językiem. Twoje dziecko nie tylko nawiąże nowe znajomości, lecz także będzie miało możliwość spędzić czas w sposób kreatywny. Nauka języka ukraińskiego zapewni Twojemu dziecku oryginalną umiejętność, którą na pewno doceni w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe