Nauka języka ukraińskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego?

Nie zwlekaj i jak najszybciej zacznij naukę języka ukraińskiego od podstaw, lub kontynuuj na wyższym poziomie. Zatrudniamy przede wszystkim ludzi z pasją, których głównym celem jest łatwa i przyjemna nauka języka. Zapisując swoje dziecko na kurs języka ukraińskiego nie tylko polepszysz jego umiejętności, ale również wpłyniesz pozytywnie na jego rozwój i przyszłość.

Kurs języka ukraińskiego dla dzieci

Nauka języka ukraińskiego to niezapomniane doświadczenie, a w przypadku kursu dla dzieci – dobra zabawa. Podejmujemy się nauki dzieci bez względu na wiek, starannie dopasowując naukę do ich potrzeb i umiejętności. Prowadzimy zajęcia stosując taniec, muzykę i tablice interaktywne. Dzięki temu zachęcamy maluchy do uczestnictwa w zajęciach, a te „nieświadomie” uczą się języka. Panuje u nas przyjazna atmosfera, która sprzyja nauce i rozwojowi.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego dla dzieci?

Podczas zajęć zbudujemy stopniowo pewność siebie u Twojego dziecka za pomocą efektywnej metody komunikatywnej. Polega ona na nauce języka w praktyce, dzięki czemu dzieci ćwiczą poprawną dykcję, poznają nowe słowa i zapoznają się z językiem. Twoje dziecko nie tylko nawiąże nowe znajomości, lecz także będzie miało możliwość spędzić czas w sposób kreatywny. Nauka języka ukraińskiego zapewni Twojemu dziecku oryginalną umiejętność, którą na pewno doceni w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny stacjonarny kurs dla dzieci w wieku 7-10 lat (108 x 35 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2000 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe