Nauka języka ukraińskiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego?

Привіт! Jeżeli rozważasz naukę języka oryginalnego i innego niż język angielski i niemiecki, to język ukraiński będzie bardzo ciekawą opcją. Taką umiejętnością na pewno można się pochwalić znajomym i rodzinie, a w przyszłości potencjalnemu pracodawcy. Postaw na język, którego nie nauczysz się w Polskiej szkole, czym udowodnisz swoje zaangażowanie i pracowitość. Dodatkowo, język ten jest aż w 70% zbieżny z językiem polskim, więc jego nauka przyjdzie Ci z łatwością. Na rynku pracy brakuje osób posługujących się tym językiem, a ponieważ kontakty z tym krajem są bardzo intensywne, w przyszłości z pewnością przyda Ci się ta umiejętność.

Kurs języka ukraińskiego dla młodzieży

Jeżeli mieścisz się w przedziale wiekowym od 13 do 17 lat, to kurs dla młodzieży jest właśnie dla Ciebie. Dzieli się on na trzy grupy, o różnym stopniu zaawansowania. Po specjalnym teście rekrutacyjnym weryfikującym Twoje umiejętności, przydzielimy Cię do jednej z trzech grup – początkującej, średniozaawansowanej lub zaawansowanej. Zyskasz tym samym szansę na naukę wśród ludzi o podobnych zdolnościach językowych. Nasi lektorzy starają się zawsze podchodzić do każdego z taką samą uwagą, oferując indywidualne konsultacje lub organizując warsztaty powtórkowe. Stosując metodę komunikatywną tworzą przyjazną atmosferę, w której o wiele przyjemniej jest się uczyć praktycznego zastosowania języka.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego dla młodzieży?

Oprócz pożądanej wiedzy i umiejętności posługiwania się językiem ukraińskim w codziennym życiu, zyskasz satysfakcję z osiągnięcia celu. Certyfikat zwieńczający udział w kursie to coś, co zdecydowanie wzbogaci przyszłe CV. Praca w grupie to okazja do nawiązania nowych znajomości, które mogą pozostać na długi czas. Wspólnie z lektorem zbudujesz swoją pewność siebie, a to otworzy przed Tobą wiele możliwości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe