Kursy języka ukraińskiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego

Słownictwo ukraińskie aż w 70% pokrywa się z polskim, dlatego nauka go przychodzi niezwykle łatwo. Nie mniej jednak, samo słownictwo, czy znajomość gramatyki może nie wystarczać w codziennej komunikacji. Aby temu skutecznie zaradzić, zapisz się na nasz kurs konwersacyjny, by rozmowa w języku ukraińskim przychodziła bez barier.

Kurs języka ukraińskiego konwersacyjnego

Konwersacje wakacyjne pozwolą Ci szkolić umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np.: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, sposoby bogacenia się, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację czy życie zawodowe. Poprzez wyrażanie swojej opinii na powyższe tematy zaznajomisz się z językiem, gramatyką i słownictwem ukraińskim oraz zyskasz swobodę językową.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego konwersacyjnego?

Wzięcie udziału w kursie da Ci pożądaną wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim zbuduje Twoją pewność siebie. Wskutek tego realizacja dalszych celów będzie przychodziła o wiele prościej, a Ty odczujesz chęć do działania i dalszej pracy. Kurs konwersacyjny to przyjemna i skuteczna metoda nauki, w której przyswajasz nowe słownictwo i gramatykę za pomocą rozmowy. Dzięki temu, zwiększysz swoje szanse na prace za granicą oraz wyróżnisz spośród innych na rynku pracy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe