Nauka języka ukraińskiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w wakacje?

Coraz częściej dochodzi do sytuacji, kiedy sam angielski już nie wystarczy. Warto wówczas już teraz zacząć myśleć o nauce drugiego języka. A im bardziej niszowy i oryginalny – tym lepiej dla Ciebie. Rozpocznij wakacyjną naukę języka ukraińskiego w ProfiLingua, dzięki czemu w krótkim czasie opanujesz materiał i nadrobisz zaległości. Aktywny wypoczynek dla mózgu wpływa pozytywnie na Twój rozwój i samoocenę. Dzięki naszej szkole możesz nauczyć się ukraińskiego, który do tej pory wykładany był głównie dla mniejszości narodowych lub na uczelniach wyższych. Z myślą o ludziach i ich potrzebach, wprowadziliśmy go również do naszej oferty.

Wakacyjny kurs języka ukraińskiego

Jeżeli chcesz w krótkim czasie opanować rok nauki i osiągnąć wyższy poziom znajomości francuskiego – zdecyduj się na kurs dwumiesięczny. A jeśli zależy Ci na czasie i chcesz jak najszybciej opanować postawy – ekspresowy kurs miesięczny z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W obu przypadkach zajęcia są intensywne, lecz szczegółowo zaplanowane tak, by postępy były widoczne już po pierwszych spotkaniach. Nic tak nie zachęca do dalszej nauki jak widoczne rezultaty, a przez udział w kursie wakacyjnym zauważysz je od razu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka ukraińskiego?

Intensywna nauka przełoży się na Twoje postępy. Dlatego już po kilku pierwszych lekcjach nauczysz się podstawowych zwrotów, pozwalających na podjęcie konwersacji z osobą ukraińskojęzyczną. Po skończeniu wakacyjnego kursu zyskasz możliwość kontynuacji nauki na wyższym poziomie, dzięki czemu o wiele szybciej opanujesz język. Praca w grupie powoli zbuduje Twoją pewność siebie, tym samym spędzisz czas kreatywnie i rozwojowo.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe