Nauka języka włoskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się włoskiego?

Nie ulega wątpliwości fakt, że język włoski należy do jednego z najpiękniejszych języków na świecie. Nie wiadomo, czy to za sprawą struktury, czy muzykalności – słuchanie go sprawia nam niezwykłą przyjemność. Znajomość języka włoskiego jest kluczem do włoskiej kultury, która przecież jest kolebką europejskiego dorobku artystycznego. Każdy z nas marzy o podróży do Rzymu, a Ci którym trafiła się taka okazja wiedzą, jak dużo daje znajomość języka. Nie wszystkie znaki, opisy eksponatów czy wartościowe treści są przetłumaczone na angielski. Dodatkowo, zyskasz oryginalną umiejętność, która wyróżni Cię spośród innych.

Kurs języka włoskiego dla dorosłych

Kurs języka włoskiego dzieli się na trzy grupy – dla początkujących, dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. W zależności od poziomu Twoich umiejętności, które ustalimy w trakcie specjalnej rekrutacji, zostaniesz przydzielona/ny do jednej z powyższych grup. Dzięki temu, nasza profesjonalna kadra nauczycieli będzie mogła jak najlepiej dostosować sposoby nauczania. Po zakończeniu kursu otrzymasz specjalny certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności. Wbrew powszechnie panującej opinii, język włoski jest niezwykle przyjemnym w nauce językiem, a dzięki naszym lektorom, nauka go stanie się łatwa i satysfakcjonująca.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego dla dorosłych?

Zyskasz przede wszystkim możliwość swobodnego posługiwania się językiem włoskim w praktycznych sytuacjach życia codziennego i nie tylko. Dodatkowo zaznajomisz się z kulturą i historią Włoch oraz z wartościowymi treściami, które sukcesywnie będą zwiększały Twoją wiedzę. Dzięki stosowanej w naszej szkole metodzie komunikatywnej, zbudujesz pewność siebie i nawiążesz nowe, być może trwałe znajomości. Sprawimy by przeprawa przez gramatykę stała się interesującą przygodą, która da Ci nie tylko nowe zdolności ale również satysfakcję z własnego sukcesu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe