Nauka języka włoskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się włoskiego?

ProfiLingua umożliwia naukę języka włoskiego od podstaw lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Nasza kadra nauczycielska posiada pełen zasób wiedzy i umiejętności dydaktycznych. To przede wszystkim ludzie z pasją, którzy przy użyciu starannie przygotowanych materiałów dydaktycznych, w prosty i przyjemny sposób nauczą Twoje dziecko języka włoskiego. Warto uczyć się języków, ponieważ to znacząco wpływa na rozwój i przyszłość Twojego dziecka.

Kurs języka włoskiego dla dzieci

Język włoski jest bardzo ciekawym językiem. Zapisując Twoje dziecko do naszej szkoły sprawisz, że nie tylko się z nim zaznajomi, ale również pozna kulturę danego kraju. Ze względu na wiek Twojego malucha przygotowaliśmy kursy indywidualnie dostosowane do Twoich i jego potrzeb. Lekcje dla najmłodszych to przede wszystkim muzyka, taniec i bajkowa atmosfera. Dla nieco starszych, mamy starannie przygotowane materiały dydaktyczne, które poprawią zdolności językowe w mowie i w piśmie.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego dla dzieci?

Podczas lekcji będziemy sumiennie budować pewność siebie u Twojego dziecka, za pomocą efektywnej metody komunikatywnej. Polega ona na praktycznej nauce języka, dzięki której dzieci ćwiczą prawidłową wymowę, poznają nowe słowa i rozmawiają między sobą. To zapewni nawiązanie nowych znajomości oraz zapewni pozytywny wpływ na jego rozwój. Nauka języka włoskiego zapewni Twojemu dziecku oryginalne umiejętności, które na pewno doceni w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe