Nauka języka włoskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się włoskiego?

ProfiLingua umożliwia naukę języka włoskiego od podstaw lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Nasza kadra nauczycielska posiada pełen zasób wiedzy i umiejętności dydaktycznych. To przede wszystkim ludzie z pasją, którzy przy użyciu starannie przygotowanych materiałów dydaktycznych, w prosty i przyjemny sposób nauczą Twoje dziecko języka włoskiego. Warto uczyć się języków, ponieważ to znacząco wpływa na rozwój i przyszłość Twojego dziecka.

Kurs języka włoskiego dla dzieci

Język włoski jest bardzo ciekawym językiem. Zapisując Twoje dziecko do naszej szkoły sprawisz, że nie tylko się z nim zaznajomi, ale również pozna kulturę danego kraju. Ze względu na wiek Twojego malucha przygotowaliśmy kursy indywidualnie dostosowane do Twoich i jego potrzeb. Lekcje dla najmłodszych to przede wszystkim muzyka, taniec i bajkowa atmosfera. Dla nieco starszych, mamy starannie przygotowane materiały dydaktyczne, które poprawią zdolności językowe w mowie i w piśmie.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego dla dzieci?

Podczas lekcji będziemy sumiennie budować pewność siebie u Twojego dziecka, za pomocą efektywnej metody komunikatywnej. Polega ona na praktycznej nauce języka, dzięki której dzieci ćwiczą prawidłową wymowę, poznają nowe słowa i rozmawiają między sobą. To zapewni nawiązanie nowych znajomości oraz zapewni pozytywny wpływ na jego rozwój. Nauka języka włoskiego zapewni Twojemu dziecku oryginalne umiejętności, które na pewno doceni w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny stacjonarny kurs dla dzieci w wieku 7-10 lat (108 x 35 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2000 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe