Nauka języka włoskiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się włoskiego?

Ciao! Nauka języka włoskiego jest nie tylko przyjemna, ale i bardzo łatwa! Język ten jest elastyczny, melodyjny i intuicyjny a budowanie zdań cechuje logika. To wszystko sprawia, że już na samym początku kursu zauważysz postępy co pozytywnie wpłynie na Twój zapał do nauki. Dodatkowo, ucząc się języka włoskiego obcujesz jednocześnie z włoską kulturą, która należy do jednej z bogatszych i piękniejszych w Europie.

Kurs języka włoskiego dla młodzieży

Niezależnie od tego czy miałeś już kiedyś styczność z językiem włoskim czy też nie, jeżeli mieścisz się w grupie wiekowej 13-17 – serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Przydzielimy Cię do jednej z trzech grup o różnych poziomach zaawansowania. Klasa liczy maksymalnie 12 osób, co wpłynie bezpośrednio na możliwość kontaktu lektora z każdym kursantem. Oferujemy również możliwość wzięcia udziału w warsztatach, na których możesz doszlifować konkretne zagadnienia oraz konsultacje indywidualne z lektorem.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego dla młodzieży?

Nauka języka włoskiego w naszej szkole umożliwi Ci posługiwanie się językiem w sytuacjach codziennego życia. Zyskasz możliwość swobodnego porozumiewania się z mieszkańcami Włoch, których mentalność i podejście do życia zachwyca każdego. Dzięki znajomości języka włoskiego, podróże do Szwajcarii, Watykanu, San Marino czy Malty, jak również samej Italii staną się o wiele bardziej wartościowe. A uczestnicząc w kursie dla młodzieży masz szansę zbudować pewność siebie oraz poznać wielu interesujących młodych ludzi.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe