Nauka języka włoskiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się włoskiego indywidualnie?

Indywidualna nauka skutkuje widocznymi postępami już po pierwszym miesiącu zajęć. Kurs indywidualny powstał z myślą o ludziach, którzy nie mają elastycznego grafika i jest im o wiele trudniej dopasować się do zajęć grupowych. Kształcenie kompetencji językowych jest kluczem do poznania kultury danego kraju. Włoski dorobek artystyczny jest jednym z najbardziej wartościowych w Europie. Każdy chociaż raz w życiu rozmyślał o podróży do Rzymu, a Ci którzy mieli tę przyjemność, wiedzą jak warto znać włoski język.

Kurs języka włoskiego indywidualnie

W nauce języka włoskiego znakomite efekty przyniesie bezpośredni kontakt z nauczycielem. Dzięki Profi-Lingua możesz zdecydować, czy będziesz uczył się pod okiem lektora czy native speakera, który całą swoją uwagę poświęci Tobie. To także Ty wskażesz miejsce i terminy zajęć. Gwarantuje to spory komfort oraz dodatkowo motywuje do intensywnej pracy. Nie każdy lubi pracę w grupach, dlatego jeżeli jesteś jedną z tych osób – mamy alternatywę. Spersonalizowany program nauki przygotujemy na podstawie Twoich potrzeb, zainteresowań, poziomu i oczekiwań. Szybko zauważysz, jak wzrasta Twoja pewność siebie w komunikowaniu się w języku włoskim, w sytuacjach codziennych – towarzyskich i zawodowych.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego indywidualnie?

Z pewnością poprawisz swoje kompetencje językowe. Kurs indywidualny porównać można do korepetycji, których podejmuje się młodzież szkolna. Tu, masz możliwość pod okiem profesjonalisty wykształcić umiejętność posługiwania się językiem. Wraz z zakończeniem kursu i uzyskanym certyfikatem odczujesz satysfakcję i zadowolenie z siebie. To niezwykle budujące doświadczenie, którego z pewnością nie pożałujesz.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe