Kursy języka włoskiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się włoskiego?

Nikt tak nie ceni sobie ożywionej i pełnej gestów rozmowy jak Włosi. Dzięki nauce konwersacji zyskasz możliwość wyrażania swojego zdania i uczestniczenia w tych pełnych emocji „pogaduszkach”. Warto uczyć się konwersacji w danym języku, ponieważ jest to niepowtarzalna okazja na zastosowanie teorii w praktyce, co pozwoli na przełamanie bariery językowej.

Kurs języka włoskiego konwersacyjnego

Kurs konwersacyjny odbywa się w grupach, lub na życzenie kursanta – indywidualnie. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, opracujemy specjalnie dla Ciebie odpowiedni materiał, dzięki czemu zyskasz swobodę porozumiewania się w języku włoskim. Kurs konwersacyjny to przede wszystkim rozmowa o wszystkim, o czym zapragniesz. Nasi lektorzy będą prowadzić ją możliwie jak najbardziej naturalnie, dzięki czemu sprawdzisz swoje umiejętności komunikacji w życiu codziennym. A praktykując język w taki sposób, jednocześnie nauczysz się gramatyki i słownictwa.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego konwersacyjnego?

Na terenie Włoch bardzo niewielki odsetek ludzi posługuje się językiem angielskim. Taki urok Włoch, dlatego jeżeli planujesz pobyt w tym kraju na dłużej, kurs konwersacji da Ci możliwość swobodnej komunikacji. Dzięki temu, bez problemu porozmawiasz z poznanymi tam ludźmi na rozmaite tematy i nauczysz się wyrażać własne zdanie w problematycznych kwestiach. Włosi są bardzo komunikatywni, dlatego z pewnością docenią fakt, że mogą rozmawiać z Tobą w ich ojczystym języku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe