Kursy języka włoskiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się włoskiego?

Coraz więcej młodzieży decyduje się na pisanie matury z dodatkowego języka, by zdobyć więcej punktów przy rekrutacji. Niestety, nie wszystkie szkoły oferują staranne przygotowanie uczniów do egzaminu dojrzałości. Dlatego, jeżeli chcesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie matura z włoskiego pójdzie Ci jak najlepiej – wybierz kurs w naszej szkole ProfiLingua!

Kurs języka włoskiego dla młodzieży i dorosłych matura

Kurs maturalny skupia się na podszlifowaniu umiejętności i nauce konkretnych technik egzaminacyjnych. Dzięki temu, nie wpadniesz w czyhające na Ciebie pułapki maturalne, a to przełoży się na wysoki wynik. Podszkolisz zdolność pisania wypracowań, rozumienia ze słuchu i czytania ze zrozumieniem. A dzięki dwóch próbnych maturach z włoskiego, których wyniki omówimy wspólnie z rodzicami – prawdziwy egzamin dojrzałości nie będzie już tak stresujący.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego matura?

W naszej szkole kładziemy nacisk na Twoje postępy w mówieniu, czytaniu i pisaniu. Dzięki temu, dostaniesz się na wymarzone studia i niestraszna będzie Ci nauka włoskiego na wyższym poziomie. Z ProfiLingua zbudujesz pewność siebie i zyskasz satysfakcję z uzyskania wysokiego wyniku. To niezwykle budujące doświadczenie, które zapewni Ci pewniejszą przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe