Nauka języka włoskiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w wakacje?

Włochy to jeden z najbardziej słonecznych krajów w Europie. Dlaczego więc nie poświęcić wakacji, które przeważnie są pełne słońca, na naukę tego egzotycznego języka? Jeśli tylko masz czas i ochotę na podniesienie swoich kwalifikacji w krótkim czasie, to wakacyjny kurs języka włoskiego jest właśnie dla Ciebie. Postaw na rozwój i już dziś rozpocznij naukę w przyśpieszonym tempie, by jeszcze pod koniec wakacji cieszyć się nową umiejętnością. Znajomość języka włoskiego to oryginalna zdolność, którą nie tylko zaimponujesz znajomym, ale również wzbogacisz swoje CV.

Wakacyjny kurs języka włoskiego

Nasza oferta składa się z dwóch rodzajów kursu. Kurs miesięczny przeznaczony jest dla tych, którzy chcą jak najszybciej nauczyć się 1 poziomu języka, by móc poznać podstawowe pojęcia i zwroty. Kurs dwumiesięczny z kolei, pozwala na przyswojenie rocznego materiału w 8 tygodni. Możesz wybrać naukę w grupie 12 osobowej, lub postawić na lekcje indywidualne. Nasi speakerzy zrobią wszystko, by poprzez starannie dobrane materiały nauczyć Cię języka włoskiego w jak najprzyjemniejszej atmosferze.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka włoskiego?

Dzięki udziale w naszym wakacyjnym kursie, w ekspresowym tempie zyskasz podstawowe umiejętności językowe, które umożliwią Ci swobodną komunikację. To idealny wariant dla tych, którzy nie mogą w ciągu roku wygospodarować czasu na naukę wybranego języka. Opanowując w tak krótkim tempie roczny materiał, zyskujesz o wiele więcej czasu na naukę języka w przyszłości. Nabierzesz tym samym pewności siebie, wzbogacisz słownictwo i odkryjesz unikalne piękno języka włoskiego. W życiu bardzo ważny jest osobisty rozwój oraz nieustanne testowanie swoich możliwości. A nic nie da Ci takiej satysfakcji jak opanowanie nowego języka – zwłaszcza w tak krótkim czasie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe