Kurs indywidualny języka obcego

  Nie lubisz schematów? Postrzegasz siebie jako indywidualistę chadzającego własnymi ścieżkami? Indywidualny kurs językowy będzie dla Ciebie idealnym wyborem! Szyty na miarę, umożliwia stworzenie programu zajęć, który dostosowywany będzie do Twoich potrzeb i umiejętności. Lektor zadba, by dobrać metodę i tempo nauki dostosowane do indywidualnych preferencji.
  Podczas zajęć wykorzystywane są najnowsze rozwiązania edukacyjne i technologiczne, abyś uczył się z przyjemnością i maksymalnie efektywnie.


  Dla kogo jest Kurs indywidualny?

  Kurs indywidualny z języków obcych dedykowany jest:

  • dla osób, które pracują w niestandardowych wymiarach godzinowych
  • dla osób, które lubią samodzielnie regulować i określać tempo nauki
  • dla osób, które chcą ustalać grafik zajęć w zależności od swoich potrzeb
  • dla osób, które potrzebują zdobyć określony poziom znajomości języka w określonym czasie (egzamin, awans zawodowy, rozmowa o pracę w języku obcym)

  Czas trwania

  Zarezerwuj bez zobowiązań

  Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

   Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
   Wszystkie kursy językowe