Wybierz swój kurs

ProfiSMILE
Kursy językowe dla dzieci

ProfiSMILE
Kursy językowe dla dzieci

Kurs językowy stworzony z myślą o dzieciach w wieku 7-10 lat, które są już na etapie szkolnym i właśnie zaznajamiają się z pisaniem i czytaniem. Zajęcia z licznych języków prowadzone w oparciu o autorską metodę SMILE bazują na słuchaniu oraz opowiadaniu i co za tym idzie – wiedza przyswajana jest w sposób bardzo naturalny. Przyjazna atmosfera i atrakcyjna forma zajęć sprawiają, że najmłodsi robią szybkie postępy, doskonale się przy tym bawiąc.

Co wyróżnia kurs ProfiSmile?

✓ unikalna metoda SMILE dla dzieci,
✓ wzmocnienie kluczowych kompetencji językowych,
✓ zanurzenie w języku (immersja) i metoda komunikacyjna,
✓ nowoczesne podejście, zgodne z nurtem neurodydaktyki,
✓ 75-letnie doświadczenie w nauczaniu najmłodszych.

Dodatkowe korzyści: możliwość kontynuowania nauki na kolejnych etapach.

» Czytaj więcej

Warsztaty dla dzieci
Przedszkolaki Bystrzaki

Warsztaty dla dzieci
Przedszkolaki Bystrzaki

W świecie cyfryzacji i globalizacji, kiedy tak dużą rolę odgrywają nowoczesne technologie i języki obce, musimy też dbać o holistyczny rozwój dziecka. Przedszkolaki Bystrzaki to ogólnorozwojowe warsztaty dla dzieci od 4-go roku życia łączące naukę i zabawę, które trenują logiczne myślenie, wspierają koordynację ruchową i aktywizują obie półkule mózgowe. Program obejmuje szereg angażujących eksperymentów.

Co wyróżnia kurs Przedszkolaki Bystrzaki?

✓ niepowtarzalny program zajęć opracowany przez ekspertów w nauczaniu,
✓ zaangażowanie wielu funkcji i procesów umysłowych aktywizujących obie półkule mózgu,
wsparcie dla rozwoju kompetencji 2030-2050 Sprawdź,
✓ trening logicznego myślenia i wsparcie koordynacji ruchowej,
✓ darmowy poradnik oprowadzający po kursie (dla rodziców).

Dodatkowe korzyści: możliwość dalszego rozwoju na kursie Bystrzakowa Akademia Naukowa.

» Czytaj więcej

Cena od 2 600 zł za kurs*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta. ... Niższa cena 2 100 zł za 10-miesięczny kurs stacjonarny (30x60 min.) w Bielsku-Białej, Białymstoku, Bytomiu, Chełmie, Gdańsku, Częstochowie, Gdyni, Kaliszu, Gliwicach, Kielcach, Katowicach, Sosnowcu, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu i uwzględnia 100 zł rabatu za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2 700 zł). Oferta dostępna w okresie 22.03-30.06.2022 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

Kurs Akademia
Programowania i Rozwoju

Kurs Akademia
Programowania i Rozwoju

Odnajdą się tutaj zarówno dzieci od 7-go roku życia, które wcześniej uczestniczyły w warsztatach Przedszkolaki Bystrzaki, jak i te nowo przybyłe, które po raz pierwszy spotykają się z Panem Bystrzakiem. Tym razem wybiorą się w ekscytującą podróż do Galaktyki Tajemnic. Zintegrują wiedzę z różnych przedmiotów ścisłych i humanistycznych oraz zaznajomią się z kodowaniem i programowaniem przy pomocy specjalnej aplikacji.

Co wyróżnia kurs Akademia Programowania i Rozwoju?

✓ zajęcia zgodne z nurtem neurodydaktyki,
program rozwoju kompetencji 2030-2050 Sprawdź,
✓ warsztaty w oparciu o nowoczesny model nauczania STEAM - integrujące wiedzę z różnych dziedzin nauki: matematyka, fizyka, biologia, plastyka i muzyka czy kodowanie,
✓ kosmiczna zabawa w towarzystwie Pana Bystrzaka i robota Photona.

Dodatkowe informacje: autorką programu nauczania jest pani Katarzyna Trojańska - ekspertka od edukacji STEAM.

» Czytaj więcej

Cena od 3 400 zł za kurs*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta. ... Niższa cena 2 700 zł za 10-miesięczny kurs stacjonarny (60x60 min.) w Bytomiu lub Gdańsku i uwzględnia 100 zł rabatu za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 3 500 zł). Oferta dostępna w okresie 22.03-30.06.2022 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

Zarezerwuj bez zobowiązań!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe