Zachęcamy do kontaktu telefonicznego

pon. - czw. w godzinach 10:00 - 19:00

pt. w godzinach 9:00 - 17:00
pod numerem: ✆ 602 220 938, ✆ 601 308 191, ✆ 601 308 191

Szkoła językowa w Warszawie na Targówku

Jakiego języka chcesz się uczyć?

Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej w Warszawie na Targówku?

Jeżeli poszukujesz sposobu na zabicie nudy w sposób kreatywny i rozwojowy, musisz koniecznie rozważyć naukę języka. Pochodzisz z Warszawy i mieszkasz w dzielnicy Bródno? Tam właśnie znajduje się jedna z naszych placówek ProfiLingua, której celem jest skuteczna i efektywna nauka języków obcych. W naszej ofercie znajdziesz możliwość uczestnictwa w kursach dla dorosłych, dzieci i młodzieży w rozmaitych formach i trybach. Chcemy, by każdy miał równie szanse na naukę, dlatego jesteśmy skłonni dostosować się nawet do najbardziej zapracowanych osób. Nasze autorskie metody nauczania przynoszą widoczne efekty już po kilku pierwszych spotkaniach, dlatego zyskujesz pewność, że kurs zakończysz z pożądaną wiedzą i zdolnością rozmawiania w obcym języku bez barier.

Dla kogo jest kurs w ProfiLingua w Warszawie na Targówku?

Kursy w ProfiLingua to przede wszystkim gwarancja nauczania oparta o wieloletnie doświadczenie. Organizujemy zajęcia na podstawie różnych grup wiekowych, dlatego w naszej szkole znajdziesz kursy:


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

Specjalizujemy się w kursach dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Skorzystaj z lekcji:


 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

 • Kontakt do szkoły językowej w Warszawie na Targówku

 • Adres

  ul. Kondratowicza 37

  03-285 Warszawa

 • Telefon

  602 220 938

  601 308 191

 • Telefon

  602 220 938

  601 308 191

Opinie słuchaczy ProfiLingua

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe