Czy można połączyć zalety kursu prowadzonego przez lektora z plusami samodzielnej nauki? Czy pełnej elastyczności i dostosowanie tempa nauki do własnych potrzeb może towarzyszyć ćwiczenie komunikacji i wysoka skuteczność? Odpowiedź brzmi: tak, jeśli wybierzesz hybrydowy kurs językowy. Na czym polega taki kurs i jak wygląda nauka, dowiesz się z naszego artykułu.

Jak wygląda nauka na kursie hybrydowym?

Wyobraź sobie, że nie musisz z zegarkiem w ręku biec na zajęcia w szkole językowej. Nowe słówka i zasady gramatyczne poznajesz bez stresu, ponieważ możesz im poświęcić dokładnie tyle czasu, ile potrzebujesz. Uczysz się ich wtedy, gdy chcesz i możesz, bez względu na to, czy jesteś w domu, czy w podróży służbowej albo na wakacjach. Co więcej, możesz robić to tak, jak lubisz: siedząc w swoim ulubionym fotelu lub leżąc na miękkiej kanapie. Wybór czasu i miejsca należy do Ciebie!

Nie czujesz presji nadążania za grupą i samodzielnie decydujesz, jak długo szlifujesz konkretne zagadnienie, wykorzystując do tego nowoczesne, interaktywne ćwiczenia online. Czy w tej formule jest miejsce na ćwiczenie mówienia? Tak, program kursu przewiduje regularne spotkania z lektorem i udoskonalenie sztuki konwersacji.

Czy kurs hybrydowy to rozwiązanie dla Ciebie?

Zgodnie z definicją słownika PWN, “hybrydowy” oznacza “coś, co składa się z różnych elementów (...)”. Być może słowo to kojarzy Ci się bardziej z ekologicznym modelem samochodu niż z nauką języka angielskiego i nie jesteś przekonany, czy taka formuła sprawdzi się w Twoim przypadku.

Połączenie samodzielnej nauki i zajęć z lektorem niewątpliwie ma wiele zalet: elastyczność, wysoką skuteczność i komfort. To trafiony wybór przede wszystkim dla osób dorosłych i nastolatków, którzy lubią pracować indywidualnie, cenią sobie komfort i wolność wyboru.

Kurs hybrydowy świetnie sprawdzi się też w przypadku osób, które chciałby nabrać większej pewności siebie. Możliwość dokładnego przećwiczenia nowego materiału w zaciszu swojego domu sprawia, że podczas zajęć z lektorem czujesz się bardziej komfortowo.

Hybrydowa formuła pozwala uzyskać maksymalną elastyczność i indywidualizację nauki. Wystarczy dostęp do internetu (a na ten możemy obecnie liczyć praktycznie wszędzie), aby w dogodnym dla siebie czasie wykonać kilka ćwiczeń. Natychmiastowa weryfikacja postępów działa motywująco i stanowi cenną wskazówkę, które aspekty języka wymagają powtórzenia i utrwalenia.

Dzięki temu, że pracujesz w swoim tempie i na każde ćwiczenie możesz poświęcić tyle czasu, ile potrzebujesz, nauka gramatyki staje się łatwiejsza i skuteczniejsza. Jednocześnie podczas regularnych zajęć z lektorem ćwiczysz to, co w nauce języka jest najważniejsze, czyli praktyczną umiejętność komunikacji.

Kursy hybrydowe w ProfiLingua

Zainteresowały Cię kursy hybrydowe? Sprawdź nowoczesny i skuteczny kurs Fast&S.M.A.R.T., który ma swojej ofercie szkoła ProfiLingua. Skontaktuj się z nami i już dzisiaj zacznij swoją przygodę z językiem angielskim!

 

 

Formularz Kontaktowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.