Czy chciałbyś nauczyć się języka szybciej? Jeśli tak, to musisz wziąć udział w naszym wyzwaniu i zapisać się na intensywny kurs z języka angielskiego w ProfiLingua, gdzie w krótkim czasie podniesiesz swoje kwalifikacje językowe. Jeśli ten jeden powód to dla Ciebie stanowczo za mało, to poniżej znajdziesz pięć innych dla których warto uczyć się w ProfiLingua.

1. KONKRETNY PLAN DZIAŁANIA


Działaj zgodnie z wytycznymi naszych ekspertów od nauczania a osiągniesz sukces. Nie musisz już szukać samodzielnie stron w Internecie i zastanawiać się jak się zabrać się do nauki. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy webinar „10 tricków na naukę języka angielskiego” gdzie nasz ekspert od nauczania, Monika Bigaj-Kisała, pokaże Ci konkretne strony, przydatne do nauki języka i podpowie jak je praktycznie wykorzystać. Dzięki temu Twoje umiejętności podniosą się w widoczny sposób. Sięgnij razem z nami po poziom wyżej!
10 tricków- obejrzyj webinar
 

2. E WYZWANIE

Każdy z nas mówi, że lubi wyzwania, ale jak przychodzi do ich realizacji to wielu z nas wycofuje się podczas pierwszych przeszkód. Z nami tak nie będzie.
Kurs intensywny w ProfiLingua  to doskonała okazja by podjąć się wyzwania i ukończyć je z sukcesem. Ten kurs to będzie ogromne wyzwanie dla Ciebie, ale jeśli je ukończysz to poczujesz ogromną dumę    z siebie! Nie tylko z powodu ilości materiału jaki przyswoiłeś, ale również dlatego, że wytrwałeś w wyzwaniu!
 

3. ODKRYJ SWOJĄ PEWNOŚĆ SIEBIE I POKONAJ LĘK PRZED MÓWIENIEM

Na naszym kursie nikt nie będzie Ci przerywał wypowiedzi, żeby skorygować Twoje błędy. Jesteśmy przekonani, że to wpływa na Twoją samoocenę, dlatego lektor podczas wypowiedzi uczestników kursów będzie spisywał błędy jakie się pojawiają i na koniec ogólnie, bez wskazywania konkretnych osób, podsumuje i poprawi błędne wypowiedzi.
 

4. UCZ SIĘ GDZIE CHCESZ I KIEDY CHCESZ

Poza spotkaniami z lektorem w czasie rzeczywistym będziesz uczyć się na platformie e-learningowej w dowolnym miejscu i czasie. Jesteś rannym ptaszkiem? Dużo więcej wiedzy wpada Ci do głowy o poranku? Nie ma problemu. Zaparz sobie ulubioną kawę lub herbatę, rozsiądź się wygodnie przed ekranem monitora i zaczynaj! Jesteś typem sowy? Lubisz uczyć się wtedy, kiedy dookoła panuje cisza i wszyscy domownicy już śpią? Żaden kłopot! To Ty decydujesz, kiedy i jak się uczysz. Nasza platforma językowa działa całą dobę.

5. EAT SLEEP REPEAT

Twój kurs językowy nie kończy się wraz zakończeniem zajęć z lektorem. Platforma e-learningowa będzie dostępna dla Ciebie przez kolejnych 12 miesięcy! Możesz bezproblemowo dokształcać się samodzielnie. Co więcej, każde ćwiczenie możesz powtarzać dowolną ilość razy – aż do osiągnięcia idealnego dla Ciebie wyniku. Dzięki automatycznemu ocenianiu będziesz na bieżąco śledzić swój postęp.


Formularz Kontaktowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.