Upalny, słoneczny lipiec niepostrzeżenie przeszedł do historii. Jesteśmy na półmetku wakacji i wiele osób zastanawia się, jak najlepiej spędzić ich ostatnie dni. Szczególnie rodzice chcieliby w ciekawy i mądry sposób zagospodarować czas swoim pociechom. Jeśli brak Ci pomysłów, co zrobić, spieszymy na ratunek!


Zwiedzaj i odkrywaj

W ciągu roku szkolnego, zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy wcześnie zapada zmrok, zdecydowanie brakuje nam czasu na zwiedzanie najbliższej okolicy oraz innych miast Polski. Często lepiej znamy popularne atrakcje turystyczne Paryża, Londynu czy Rzymu niż lokalne zabytki, zamki i inne interesujące miejsca. Tymczasem, nasz kraj obfituje w takie nieodkryte perełki. Nie musisz daleko wyjeżdżać, często wystarczy jednodniowy wypad z rodziną i to na odległość nie większą niż 150-200 km.

 

Rozwijaj pasje i baw się 

Nauka w wakacje? To wcale nie jest taki zły pomysł. Ile razy myślałeś o tym, żeby w końcu zapisać się na kurs tańca, zacząć gotować wykwintne dania, rozwinąć się artystycznie albo przekonać się na własnej skórze, czemu miliony ludzi na świecie zwariowało na punkcie jogi lub crossfitu? Wakacje to doskonały czas na to, żeby spróbować nowych rzeczy i poświęcić więcej uwagi swoim pasjom.

Warto także spędzić ten czas robiąc coś razem z dziećmi. W roku szkolnym, który często zmienia się w logistyczne wyzwanie i naznaczony jest nieustannym pośpiechem, trudno wygospodarować czas na spacer, wycieczkę rowerową czy choćby czytanie książek. Wykorzystaj wakacje na wspólne rozwijanie hobby.

 

Wakacyjne kursy języka angielskiego 

Sierpień to doskonały czas na podszkolenie swojej znajomości języka angielskiego. Każda dobra szkoła językowa ma w swojej ofercie kursy wakacyjne w bardzo atrakcyjnych cenach. Wykorzystaj to! Warto też zadbać o angielski swoich dzieci przed powrotem szkoły. To nie tylko dobrze i przyjemnie spożytkowany czas, ale także świetna inwestycja na przyszłość.

 

A jakie inne, ciekawe pomysły na spędzenie ostatnich dni wakacji chodzą Wam po głowie? Podzielcie się nimi w komentarzu!

Formularz Kontaktowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.