Formularz Kontaktowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.

  Proces wyboru szkoły językowej dla pracowników firm jest procesem złożonym. Warto zacząć od porównania ofert i zebrania opinii i rekomendacji. Niezbędne są rozmowy z przedstawicielami szkoły i uczestnictwo w zajęciach próbnych. Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem z p. Joanną Kominiak, Kierownikiem Działu Szkoleń Rankomat.pl, która opowie, w jaki sposób został wybrany dostawca szkoleń językowych i które czynniki oferty szkoły są kluczowe.

   

  Co zadecydowało o wyborze ProfiLingua na dostawcę szkoleń językowych w Państwa firmie?

  Proces wyboru szkoły był etapowy od zebrania poleceń, rozeznania ofert w internecie, rozmowy z przedstawicielami szkół, po lekcje próbne. ProfiLingua konkurowało z innymi polecanymi nam szkołami. O wyborze tej szkoły zdecydował czynnik ludzki – doskonali lektorzy, pełni energii, zainteresowania i pasji.

   

  Które elementy oferty produktowej ProfiLingua przemawiają do Państwa najbardziej?

  W ofercie najbardziej przemawia do nas szeroko pojęta elastyczność. Jest to bardzo duży wybór lektorów co za tym idzie wybór odpowiadającym nam godzin zajęć, możliwość zajęć online lub w naszych biurach oraz dostosowanie programu nauczania do potrzeb bardzo zróżnicowanych grup.

   

  Jak wzrost kompetencji językowych pracowników przekłada się na wymierne korzyści w przypadku Państwa firmy?

  Nasz właściciel jest anglojęzyczny jest więc sporo okazji do wykorzystania znajomości języka w pracy. Część osób potrzebuje mieć kontakt z językiem lub go odświeżyć, jednak część jest na etapie intensywnej nauki w celu podniesienia swoich kompetencji. Nasza współpraca trwa zaledwie od roku, jednak w czasie rozmów z naszymi pracownikami otrzymujemy informację, że ich potrzeby są zaspakajane i czują się pewniej posługując językiem angielskim.

   

  Jak długo już trwa Państwa współpraca z ProfiLingua? Co cenią w niej Państwo najbardziej?

  Obecnie rozpoczęliśmy trzeci semestr z ProfiLingua. Najbardziej cenimy sobie zaangażowanie osób reprezentujących szkołę oraz ich dostępność, otwartość na informację zwrotną i ciągła chęć doskonalenia swoich usług. Niezwykle cenni są też lektorzy, szczególnie Ci którzy współpracują ze szkołą od lat.

   

  Jak oceniają Państwo kompetencje i sposób prowadzenia zajęć przez lektorów ProfiLingua?

  Zajęcia w ProfiLingua są najczęściej dość energetyczne, budują zaangażowanie i ciekawią, mamy nawet swoją top listę wśród nich