Komunikat dotyczący bezpieczeństwa

Drodzy Uczniowie,

 
W trosce o Wasze i Nasze bezpieczeństwo informujemy, że w dniach 16.03.-30.05. kursy stacjonarne dla osób dorosłych nie będą się odbywały. Zaplanowane w tym terminie zajęcia zostaną przesunięte lub odbędą się w formie online.
 
Merytorycznie wszystko pozostaje tak samo - jakość zajęć niezmiennie pozostaje naszym priorytetem. Satysfakcja z prowadzonych przez nas kursów online sięga 98%! Każda placówka kontaktuje się ze swoimi uczniami indywidualnie, aby uzgodnić najwygodniejszy sposób kontynuowania zajęć i nauki.
 
  • Kursy dla dzieci: kurs Dinsney English, Smile – zajęcia zostają zawieszone i zostaną odrobione w późniejszym terminie, o którym poinformujemy tak szybko jak to będzie możliwe.

  • Kursy dla młodzieży: Egzamin 8, kurs Maturalny – każda z grup otrzyma propozycję kontynuacji zajęć na kursie online lub odrobienie zajęć w innym terminie, o którym poinformujemy tak szybko jak to będzie możliwe.
 
Kontakt do swojej szkoły znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „Szkoły”.   
Niezmiennie służymy również pomocą naszej infolinii. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem czata lub dzwoniąc na infolinię 22 364 56 40 bądź wysyłając maila: kontakt@profilingua.pl.  
 
Robimy wszystko, aby przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo Wasze i Waszych bliskich. Jednocześnie staramy się aby zapewnić Wam możliwość dalszej nauki w formie online.
 
Życzymy wszystkim dobrej energii, zdrowia i spokoju.
 
Twój Zespół ProfiLingua
Wszystkie kursy językowe