Kurs języka czeskiego w Gnieźnie

Dlaczego warto uczyć się czeskiego w Gnieźnie?

Zapraszamy wszystkich na nasze dedykowane kursy języka czeskiego w Gnieźnie. Znając język czeski otworzą się przed Tobą liczne perspektywy! Czechy są jednym z najbardziej intrygujących krajów Europy Środkowej. Coraz więcej polskich inwestorów otwiera się na czeski rynek i zakłada tam swoje firmy. A Czesi również chętnie przyjeżdżają do Polski by zakładać tu własne działalności gospodarcze. Władając niszowym językiem w dodatku takim, którego nie uczą w polskiej szkole, zyskasz szansę na docenienie przez wyższe uczelnie oraz przyszłych pracodawców. Będzie to świadczyć o Twoim zaangażowaniu i pracowitości, a tacy ludzie o wiele prościej znajdują pracę.

Kurs języka czeskiego Gniezno

Kursy czeskiego w Gnieźnie są dedykowane ludziom, którzy wiążą swoją przyszłość z tym językiem, ale również tym, którzy chcą urozmaicić CV. Nasza doświadczona kadra dydaktyków ma cel, którym jest efektywna nauka stosowania języka w życiu codziennym. Biorąc pod uwagę Twój poziom zaawansowania językowego przydzielimy Cię do jednej z grup, aby lekcję czeskiego odbywały się w jak najlepszych warunkach. Możesz zatem zacząć lekcje w Gnieźnie nawet jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś/łaś styczności z językiem. Prowadzone są z podziałem na trzy grupy: zaawansowaną, średniozaawansowaną i początkującą. Możesz wybierać spośród kursów wakacyjnych, intensywnych, online, maturalnych i wielu innych. Rozwiąż nasz bezpłatny test języka czeskiego, a my odezwiemy się z gotową ofertą!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego w Gnieźnie?

Pracownicy ProfiLingua pomogą Ci zapisać się na kurs językowy który sprosta Twoim potrzebom, oczekiwaniom oraz pomoże Ci w realizowaniu marzeń i planów na przyszłość. W naszej szkole w Gliwicach zobaczysz, że nauka czeskiego może być łatwa i przyjemna a nasi specjaliści odznaczają się spersonalizowanym podejściem do każdego kursanta. Dzięki pracy w grupie pokonasz barierę językową i nauczysz się rozmawiać po czesku w codziennym życiu. Oprócz tego odznaczysz się na tle innych, mogąc pochwalić się oryginalną umiejętnością. To zwiększa szanse na etat w międzynarodowej firmie. Nauka języka czeskiego to również jedyna w swoim rodzaju okazja do poznania czeskiego poczucia humoru. Podczas zajęć nawiążesz nowe znajomości i poznasz wielu wartościowych ludzi. A wszystko dzięki kursom języka czeskiego w Gnieźnie!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe