Kurs języka czeskiego w Kielcach

Dlaczego warto uczyć się czeskiego w Kielcach?

Język czeski wydaje się na pierwszy rzut oka, że jest językiem prostym i wbrew pozorom podobny do polskiego. To przede wszystkim język, który możemy bardzo szybko opanować oraz przyswoić ze względu na łatwą konstrukcję gramatyczną i proste słownictwo czy wymowę. Bez trudu możemy dogadać się z tamtejszymi mieszkańcami oraz osobami, które znają język czeski. Jeśli mieszkasz w Kielcach lub okolicach i chcesz nauczyć się tego języka, zapisz się na kurs do ProfiLingua, a przekonasz się, że nauka z nami jest niezwykle prosta oraz przyjemna. Nauczymy Cię swobodnie porozumiewać się po czesku, słuchać ze zrozumieniem, czytać oraz pisać. Język ten jest bardzo podobny do naszego, dlatego nie powinniśmy mieć z nim większych problemów. Nasza szkoła wyróżnia się metodą komunikatywną PROFI, która uczy języka przede wszystkim od strony praktycznej. Posiadamy kadrę lektorów z wieloletnim doświadczeniem, dlatego nauka czeskiego nie będzie Ci straszna.

Kurs języka czeskiego Kielce

Planujesz wyjechać do Czech lub chcesz tam pracować? Z pewnością będziesz potrzebować odpowiedniej wiedzy oraz więcej pewności siebie w mówieniu po czesku – skutecznie Ci w tym pomożemy. Nasze kursy dostosowane są pod konkretne poziomy zaawansowania, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i ukończył kurs z satysfakcją i pełnym zadowoleniem. W ProfiLingua możesz uczyć się na kursie grupowym lub indywidualnym, gdzie szybko rozwiniesz swoje wszystkie umiejętności.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego w Kielcach?

Zadbamy, aby przyswojona wiedza przez Ciebie mogła być wykorzystana w codziennych sytuacjach życiowych. Dzięki kursom w naszej szkole posługiwanie się językiem czeskim nie będzie stanowić dużego problemu. Z pewnością będziesz w stanie poprowadzić każdą rozmowę, a wszystko to za sprawą poznanego bogatego słownictwa oraz zasad gramatycznych. W naszej szkole stawiamy na praktyczne zastosowanie języka oraz przede wszystkim konwersacje w prywatnych i bardziej formalnych sytuacjach. Zyskasz więcej pewności siebie, dzięki zdobytej bogatej wiedzy oraz przełamiesz barierę językową, gdzie z łatwością porozumiesz się z innymi.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe