Kurs języka duńskiego w Białymstoku

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Białymstoku?

Planujesz wyjechać do Danii w celach zarobkowych lub prywatnych, a może interesujesz się kulturą skandynawską? Z pewnością znajomość języka duńskiego będzie konieczna, dlatego zapisz się na wybrany przez siebie kurs w ProfiLingua w Białymstoku. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, abyś mógł osiągnąć zamierzony językowy cel. Nasza szkoła oferuje kurs duńskiego w oparciu o metodę komunikatywną, która wykorzystuje język w praktyce. Dlatego następnie porozumiewanie się z innymi nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów, która zapozna Cię ze wszystkimi zagadnienia związanymi z językiem duńskim. Przekonaj się, że nauka w naszej szkole jest niezwykle prosta oraz przyjemna.

Kurs języka duńskiego Białystok

W ProfiLingua uczyć się języka możesz od podstaw lub kontynuować edukacje na wyższym poziomie. Wypełnij bezpłatny test duńskiego, a przekonasz się, które zajęcia będą idealne dla Ciebie. Skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia odpowiednich kursów, które będą dopasowane pod względem Twoich umiejętności. To Ty wybierasz odpowiednią formę kursu – grupowo, indywidualnie lub online. Dołożymy wszelkich starań, aby nauka w szkole w Białymstoku była przyjemna oraz przyniosła oczekiwane rezultaty.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Białymstoku?

Nauczysz się mówić, pisać, czytać, słuchać oraz rozumieć po duńsku, a to wszystko dzięki naszej metodzie PROFI, która ma na celu uczyć języka w praktycznych sytuacjach życia codziennego oraz zawodowego. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania, dlatego możesz w pełni nam zaufać i skorzystać z bogatej oferty kursów ProfiLingua w Białymstoku. Obecnie znajomość języków skandynawskich jest bardzo istotna, dlatego nic dziwnego, że tak wiele osób się ich uczy i wyraża chęć podróżowania po krajach północnych. Język duński to inwestycja we własny rozwój, a zdobyta wiedza oraz umiejętności lingwistyczne wykorzystasz również na co dzień.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe