Kurs języka duńskiego w Częstochowie

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Częstochowie?

Język duński stanowi jeden z języków skandynawskich, który cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Obecnie wiele osób chętnie uczy się oraz poznaje kulturę tamtejszych krajów. Głównie związane jest to z aspektami podróżniczymi oraz zawodowymi. Dlatego zachęcamy mieszkańców Częstochowy oraz okolicy do wzięcia udziału w kursach duńskiego! Możesz zapisać się na zajęcia względem swoich umiejętności oraz zainteresowań. Przede wszystkim nauka odbywa się w przyjemnej atmosferze, dzięki temu uczysz się szybko oraz łatwo. Wszystko to za sprawą metody komunikatywnej, która ma na celu uczyć się języka w praktycznym zastosowaniu, aby jego posługiwanie się było w pełni naturalne. Z pewnością znajomość duńskiego wyróżni Cię na rynku pracy, a także jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Nasza placówka w Częstochowie posiada doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę lektorów, która umożliwi Ci naukę duńskiego w oparciu o nowoczesne metody nauczania.

Kurs języka duńskiego Częstochowa

Nasze kursy językowe przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z duńskim lub kontynuują edukacje na wyższym poziomie. U nas możesz uczyć się na wszystkich poziomach zaawansowania niezależnie od wieku, dlatego zachęcamy do zapisania się na zajęcia dzieci, młodzież oraz dorosłych. Jeśli nie wiesz, na jakim etapie jesteś, wypełnij bezpłatny test duńskiego, a dowiesz się, jaki kurs będzie odpowiedni dla Ciebie!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Częstochowie?

Nauka duńskiego pozwala poszerzyć swoje umiejętności, a także umożliwia zdobycie niezbędnej wiedzy językowej. Przełamiesz swoją barierę językową oraz zyskasz więcej pewności siebie. Nauczysz się mówić, pisać, czytać, słuchać oraz rozumieć po duńsku, co umożliwi porozumiewanie się z innymi w wielu sytuacjach. Nie będziesz mieć problemu z dogadaniem się z obcokrajowcem czy rodowitym Duńczykiem. Z pewnością duński przyda Ci się, jeśli będziesz chciał podróżować po krajach skandynawskich, pracować w międzynarodowej firmie czy studiować na wyższych uczelniach. Przekonaj się, że nauka w ProfiLingua w Częstochowie jest prosta oraz przyjemna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe