Kurs języka duńskiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Gdańsku?

Dania z roku na rok przyciąga coraz więcej Polaków, którzy szukają tu lepszych zarobków i stabilniejszego życia na godnym poziomie. Jeżeli i Ty rozważasz taki wyjazd i chcesz zacząć pracę w międzynarodowej firmie, koniecznie wybierz jeden z naszych kursów duńskiego w Gdańsku. To skuteczna i efektywna metoda nauki pod okiem specjalisty, dzięki której opanujesz duński. Warto nauczyć się tego języka, ponieważ w Skandynawii ciężko jest zdobyć godne zatrudnienie bez znajomości ojczystego języka. A nawet, jeżeli nie planujesz przeprowadzki, to z pewnością łatwiej znajdziesz pracę w Polsce, mogąc pochwalić się w CV znajomością duńskiego.

Kurs języka duńskiego Gdańsk

Jeżeli jesteś osobą otwartą, lubiącą nowe wyzwania i zdrową rywalizacje, wybierz nasz kurs grupowy. A jeśli cenisz sobie pełne skupienie prowadzącego i masz napięty grafik, zdecydowanie lepiej sprawdzi się dla Ciebie kurs indywidualny. Wszystkie kursy duńskiego Gdańsk dzielą się na maturalne, nauczające konwersacji, online czy szkolenia dla firm. Zapraszamy dzieci, dorosłych i młodzież do wspólnej przygody. Po skończonym kursie otrzymasz cenny certyfikat, który wzbogaci CV i da Ci dużo satysfakcji. Nasi profesjonalni lektorzy w każdej chwili oferują warsztaty powtórkowe lub konsultacje 1 na 1. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Gdańsku?

Nauka w profesjonalnej szkole językowej to nie tylko słownictwo, gramatyka i podstawowe zwroty. To również odgrywanie przeróżnych scenek, debaty, rozmowy kwalifikacyjne, gry i praca zespołowa. Wszystko zostało przygotowane, aby nauczyć Cię rozmawiać po duńsku i przełamać barierę językową. Nasze kursy duńskiego w Gdańsku przydadzą Ci się w codziennym życiu w Danii. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na jeden z naszych dedykowanych kursów. Wpłyń na swoją przyszłość i zainwestuj w siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe