Kurs języka duńskiego w Gdyni

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Gdyni?

Duński stanowi jeden z języków skandynawskich, który cieszy się popularnością wśród Polaków ze względu na aspekty zawodowe lub prywatne. Ponadto obecnie kultura skandynawska ma wielu swoich miłośników, dlatego nic dziwnego, że języków tych chętnie uczą się zarówno młodzi, jak i starsi. W naszej szkole ProfiLingua możesz zapisać się kurs duńskiego, a nauczysz się języka szybko i przede wszystkim w przyjemniej atmosferze. Wszystko to za sprawą wykorzystanej metody komunikatywnej, która ma na celu uczyć języka w praktyce, aby jego posługiwanie się w codziennych sytuacjach było w pełni naturalne. Z pewnością znajomość duńskiego wyróżni Cię na rynku pracy, a także jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Przyda się również, gdy lubimy podróżować – szczególnie po skandynawskich krajach.

Kurs języka duńskiego Gdynia

Nasze kursy są dla wszystkich, którzy zainteresowani są językiem duńskim lub potrzebują podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. U nas możesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z językiem lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Zajęcia odbywają się na różnych stopniach zaawansowania, dlatego z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli nie wiesz, na jakim etapie jesteś, wypełnij bezpłatny test duńskiego, a dowiesz się, jaki kurs będzie odpowiedni dla Ciebie!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Gdyni?

Nauka duńskiego pozwala poszerzyć swoje umiejętności, a także umożliwi Ci zdobycie niezbędnej wiedzy językowej, która pomoże zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Nauczysz się mówić, pisać, czytać, słuchać oraz rozumieć po duńsku, co umożliwi porozumiewanie się z innymi w wielu sytuacjach. Nie będziesz mieć problemu z dogadaniem się z obcokrajowcem czy rodowitym Duńczykiem. Poczujesz się pewniej i zaczniesz płynniej komunikować się po duńsku. Przekonaj się, że nauka w ProfiLingua może być niezwykle prosta!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe