Kurs języka duńskiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Łodzi?

Wbrew pozorom duński wcale nie jest trudnym językiem do nauczenia. Duża ilość słów pochodzi z języka angielskiego oraz niemieckiego, dlatego możemy zauważyć kilka podobieństw. Znajomość duńskiego z pewnością umożliwia nam znalezienie lepszej pracy, swobodnego podróżowania czy podjęcie wyższego wykształcenia właśnie w Danii. Obecnie zainteresowanie kulturą skandynawską i językami tych krajów jest ogromne, dlatego nic dziwnego, że coraz większa ilość osób chcesz uczyć się któregoś z języków. Jeśli zależy Ci na poznaniu duńskiego, zapisz się do ProfiLingua w Łodzie, a przekonasz się, że nauka z nami odbywa się przede wszystkim w przyjemnej atmosferze. Nasza metoda nauczania opiera się na metodzie komunikatywnej, która połączona jest z dualną, naturalną oraz całkowitego zanurzenia w języku (immersja). Pozwala to poznać język od strony praktycznej oraz nabyć niezbędne kompetencje lingwistyczne. Zdobyta wiedza umożliwi swobodne porozumiewanie się z innymi w języku duńskim.

Kurs języka duńskiego Łódź

W ProfiLingua uczyć się języka możesz od podstaw lub kontynuować edukacje na wyższym poziomie. W naszej placówce znajdziesz kursy, które mają za zadanie dopasować się do Twoich potrzeb oraz wymagań. Języków możesz uczyć się na zajęciach konwersacyjnych, intensywnych, dla firm czy wakacyjnych. To Ty wybierasz odpowiednią formę kursu – grupowo, indywidualnie lub online. Dołożymy wszelkich starań, aby nauka w szkole w Łodzi była przyjemna oraz przyniosła oczekiwane rezultaty.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Łodzi?

Nauczysz się mówić, pisać, czytać, słuchać oraz rozumieć po duńsku, dzięki naszej metodzie nauczania. Sprawimy, że przełamiesz barierę językową, co spowoduje, że w sposób naturalny będziesz posługiwać się duńskim. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku oraz predyspozycji. Jesteśmy placówką, która elastycznie podchodzi do ucznia i stawia na indywidualny plan nauki. Obecnie znajomość języków skandynawskich jest niezwykle ważna zarówno na rynku pracy, jak i prywatnie, np. podczas podróżowania. Język duński to inwestycja we własny rozwój, a zdobyta wiedza i umiejętności lingwistyczne wykorzystasz również na co dzień.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe