Kurs języka duńskiego w Rzeszowie

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Rzeszowie?

Jeżeli mieszkasz w Rzeszowie lub okolicy i wiążesz swoją przyszłość z językiem duńskim, skorzystaj z naszej oferty. Praca i życie na terenie Danii mogą być trudne w realizacji, jeżeli nie znasz lokalnego języka. Jednak dzięki naszym kursom językowym, nie musisz się o to martwić! Zapraszamy do nauki dorosłych, młodzież oraz dzieci, bez względu na poziom wykształcenia językowego. Warto uczyć się obcego języka, ponieważ zapewnisz sobie tym samym pewniejszą pozycję na rynku pracy. Naucz się pod okiem profesjonalisty języka kraju, który oferuje godne warunki życia i atrakcyjne zarobki. To okazja do pracy na wyższych stanowiskach oraz możliwość wyróżnienia się spośród innych kandydatów. Pracodawca doceni unikatową umiejętność i chętniej zatrudni. Zapraszamy do naszej szkoły językowej w Rzeszowie!

Kurs języka duńskiego Rzeszów

Szkoła językowa ProfiLingua do każdego kursanta podchodzi indywidualnie. Pracownicy pomogą Ci wybrać właściwy kurs, spersonalizowany do Twoich potrzeb, który pomoże Ci w realizacji celów. Jeżeli jesteś osobą otwartą, która nie boi się nowych wyzwań i zdrowej rywalizacji, polecamy kursy grupowe. Dla osób bardziej nieśmiałych, ceniących sobie pełną uwagę prowadzącego, oferujemy kursy sam na sam z lektorem. W każdej chwili możesz skorzystać z warsztatów powtórkowych lub konsultacji 1 na 1. To najlepsza recepta na efektywną naukę, która niespodziewanie szybko przynosi efekty. Zapraszamy dzieci, dorosłych i młodzież bez względu na to, czy mieliście wcześniej styczność z duńskim czy nie. Nasza bogata oferta kursów w Rzeszowie to gwarancja profesjonalnej nauki dla każdego. Po ukończeniu kursu otrzymasz wartościowy certyfikat, który wzbogaci CV i da Ci dużo satysfakcji.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Rzeszowie?

Dzięki nauce w naszej szkole, masz szansę nie tylko wpłynąć na swoją przyszłość ale również własny rozwój. Kursy duńskiego w Rzeszowie zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia. Autorskie metody nauczania sprawdzają się w 99,9% przypadków, a każdy kursant wychodzi z naszych zajęć z uzyskaną wiedzą na wybranym poziomie. Jeżeli planujesz życie i pracę w Danii, to nasza oferta jest przeznaczona specjalnie dla Ciebie. Dzięki temu będziesz mógł/a załatwić wszelkie sprawy w urzędzie, na poczcie czy w banku. Lokalni mieszkańcy z pewnością docenią wkład i zaangażowanie w naukę ich języka. Znajomość obcego i niszowego języka umieszczona w CV, zafascynuje pracodawcę w każdym kraju. W ProfiLingua poznasz nie tylko słownictwo, gramatykę i podstawowe zwroty. Wzmocnisz pewność siebie oraz zaimponujesz znajomym i rodzinie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe