Kurs języka duńskiego w Toruniu

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Toruniu?

Jeżeli pochodzisz z Torunia lub okolic, to koniecznie dołącz do wspólnej nauki języka duńskiego, pod okiem profesjonalnego lektora. Jeżeli rozważasz migrację zarobkową do Danii, to znając tutejszy język masz szansę na zdobycie godnego stanowiska pracy. Warto inwestować w naukę języków obcych, ponieważ ich znajomość jest ozdobą CV i zwiększa Twoje szanse na rynku pracy. Możesz również zapisać swoje dziecko, aby już od najmłodszych lat rozwijało pasję i kształciło się językowo.

Kurs języka duńskiego Toruń

Wysokiej klasy kursy języka duńskiego w Toruniu zostały przygotowane w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i praktykę. Autorskie metody PROFI oraz SMILE to nic innego, jak efektywne ćwiczenie przełamania bariery językowej. Kursy dzielą się na grupowe oraz indywidualne, a każdy z nich jest dostępny w rozmaitym trybie. Dla tych, którzy chcą nauczyć się rozmawiać na interesujące ich tematy, proponujemy kursy konwersacyjne. Dla pracoholików przygotowaliśmy kursy wakacyjne, intensywne lub online. Kształcimy dorosłych, dzieci oraz młodzież. Prowadzimy również fachowe szkolenia duńskiego dla firm. Każdy kurs ma swój określony poziom trudności, do którego przydzielimy Cię kalkulując Twoje umiejętności.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Toruniu?

Dzięki uczestnictwie w kursie nie tylko rozwijasz kompetencje językowe, takie jak czytanie, pisanie, słuchanie i przede wszystkim mówienie. To również okazja do nawiązania nowych znajomości i szansa na zbudowanie pewności siebie. Po skończonym kursie będziesz w stanie przeprowadzić spontaniczną rozmowę na dowolny temat. Bez problemu również dogadasz się z pracownikiem banku, poczty czy urzędu. Ukończenie kursu na podstawowym poziomie umożliwi również kontynuacje nauki na wyższych stopniach. Podróże i przenosiny do Danii staną się czymś wartościowym, a Ty uwierzysz w siebie i swoje możliwości. Zapraszamy na profesjonalne kursy duńskiego w Toruniu, przekonasz się jakie to wspaniałe doświadczenie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe