Kurs języka duńskiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Warszawie?

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic na skuteczną naukę języka duńskiego! Możesz wybrać spośród 10 placówek, rozmieszczonych na terenie całej stolicy. Skandynawia co roku przyciąga tłumy Polaków, którzy szukają tam lepszego życia. Jeżeli również chcesz nauczyć się języka, aby zyskać szansę na godne zatrudnienie w Danii, nasze kursy są właśnie dla Ciebie. Możesz zapisać siebie, lub swoje dziecko na dedykowane zajęcia, które z pewnością będą odpowiadały Waszym potrzebom.

Kurs języka duńskiego Warszawa

W naszej szkole w Warszawie, możesz uczyć się duńskiego w przeróżnych formach. Wybierz zajęcia grupowe, lub naukę indywidualną. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, zapisz się na kurs konwersacji, powtórzenie przed maturą lub lekcje online. Prowadzimy również rozmaite formy współpracy dla firm. Kończąc każdy rodzaj kursu otrzymujesz certyfikat, który będzie wartościową ozdobą przyszłego CV. Możesz w każdej chwili przystąpić do międzynarodowego egzaminu i podnieść swoje kompetencje językowe.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Warszawie?

Wraz z zakończeniem kursu masz szansę na wartościową konwersację w języku duńskim. Spędzisz czas w sposób kreatywny i wartościowy. Tą umiejętnością możesz również pochwalić się podczas rozmowy o pracę. Nasz kurs duńskiego w Warszawie będzie dla Ciebie fantastyczną przygodą, dzięki czemu nauczysz się posługiwać językiem w praktyce. Dzięki starannie dobranym materiałom dydaktycznym, nauczysz się rozumieć ze słuchu oraz tworzyć rozbudowane wypowiedzi. Będziesz dzięki temu brał/ła czynny udział w dialogu czy podczas spotkań biznesowych.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe