Kurs języka szwedzkiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Gliwicach?

W dzisiejszych czasach wzrasta zainteresowanie krajami skandynawskimi. Nic dziwnego, że wiele osób rozpoczyna swoją przygodę z językiem szwedzkim. Warto uczyć się języka szwedzkiego, ponieważ używany jest nie tylko w Szwecji, ale także jest dość zrozumiały dla Norwegów czy Duńczyków. Ponadto pojawiają się liczne oferty pracy, które sprawiły, że szwedzki rynek kusi polskich pracowników do rozpoczęcia tam życia. Jeśli chcesz się go nauczyć, zapisz się na kurs szwedzkiego w Gliwicach. Jeśli interesujesz się kulturą czy sztuką tamtych krajów, to z pewnością nauka języka szwedzkiego sprawi, że wykorzystywana metoda komunikatywna przyda się podczas porozumiewania się z innymi.

Kurs języka szwedzkiego Gliwice

Skorzystać z zajęć mogą dzieci, młodzież oraz dorośli, a w swojej ofercie posiadamy kursy intensywne, egzaminacyjne, konwersacyjne, online czy dla firm. To Ty decydujesz, czy odpowiadają Ci zajęcia grupowe, czy indywidualne. U nas szwedzkiego może uczyć się każdy – niezależnie, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę, czy kontynuujesz ją na wyższym poziomie. Najczęściej z kursu szwedzkiego korzystają osoby, które zainteresowane są pracą za granicą, studiami wyższymi czy mieszkaniem w Szwecji. Profesjonalnie podchodzimy do każdego ucznia, aby nauka w ProfiLingua odbywała się w przyjaznej atmosferze. Wszystko to za sprawą wzrostu popularności kultury skandynawskiej. Uczęszczając na zajęcia nauczysz się podstawowego słownictwa oraz zasad gramatyki, dzięki czemu z łatwością porozumiesz się z innymi.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Gliwicach?

Nasza wykwalifikowana kadra lektorów pomoże Ci przyswoić najważniejsze językowe zagadnienia, aby nauka zwrotów czy gramatyki nie stanowiła problemów. Z nami przełamiesz swoją barierę językową, a szwedzki pozwoli Ci komunikować się z innymi – w pracy, na uczelni czy podczas codziennych sytuacji. Podczas kursu stawiamy nacisk na mówienie, aby móc swobodnie porozumieć się z innymi. Z naszą pomocą nauka szwedzkiego przestanie być trudna! Podczas zajęć uczysz się mówić, czytać, pisać oraz rozumieć po szwedzku, a także masz szansę poćwiczyć odpowiedni akcent. Przekonaj się, że nauka szwedzkiego w Gliwicach może być prosta i przyjemna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe