Kurs języka szwedzkiego w Gnieźnie

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Gnieźnie?

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gniezna oraz okolic do skorzystania z kursów języka szwedzkiego w naszej szkole ProfiLingua. Chcesz nauczyć się szwedzkiego lub interesujesz się kulturą skandynawską? Świetnie trafiłeś! Wystarczy, że zapiszesz się na wybrany przez siebie kurs, a my następnie dołożymy wszelkich starań, abyś mógł uczyć się języka w przyjemnej atmosferze. Nasi fachowi oraz doświadczeni lektorzy wiedzą, jak produktywnie nauczyć tego języka w przyjemnej atmosferze. Z nami zdecydowanie warto uczyć się szwedzkiego, dzięki czemu nauczymy się ciekawego oraz przyszłościowego języka. Ponadto łatwiej będzie nam znaleźć pracę czy podjąć się studiów wyższych właśnie na zagranicznych uczelniach w Szwecji, znając tamtejszy języki. Niezależnie od powodu, dla którego chcesz się uczyć – oferujemy wiele ciekawych zajęć oraz dopasowujemy się do Twoich potrzeb.

Kurs języka szwedzkiego Gniezno

Nauka szwedzkiego przebiega w naszej szkole w miłej atmosferze, dlatego nie musisz się martwić, że zajęcia będą nużące oraz jedynie teoretyczne. U nas możesz uczyć się w grupie, indywidualnie, a także online. Dlatego nie zwlekaj i zapisz się do nas już dzisiaj! Jeśli nie wiesz, jakie zajęcia powinieneś wybrać, skontaktuj się z nami, a my pomożemy wybrać odpowiedni dla Ciebie kurs.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Gnieźnie?

ProfiLingua stawia przede wszystkim na praktyczną nauką języka w oparciu o metodę komunikatywną. Dzięki poznaniu tego sposobu nauki masz szansę w bardzo szybkim tempie wykorzystać język w praktycznych sytuacjach oraz bez problemu dogadać się z innymi podczas codziennych rozmów. Na zajęciach uczysz się w grupie lub indywidualnie, jednak niezależnie od wyboru zajęć – szybko przełamiesz barierę językową oraz zyskasz więcej pewności siebie. Pozwoli Ci to swobodnie posługiwać się językiem bez żadnego stresu oraz oporu. U nas uczysz się według własnych potrzeb, a do każdego ucznia podchodzimy elastycznie, oferując mu indywidualny plan nauki. Wystarczy, że zapoznasz się ze wszystkimi naszymi kursami, a przekonasz się, że nauka w naszej placówce w Gnieźnie przyniesie oczekiwane efekty.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe